Благодійність, Війна, Новини, Пресрелізи

MacPaw Foundation забезпечив усі частини української армійської авіації технікою, яка допоможе краще виконувати бойові завдання

22 Квітня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

MacPaw Foundation, благодійний фонд компанії MacPaw, забезпечив усі частини української армійської авіації технікою, яка допоможе підвищити ефективність виконання бойових завдань і зберегти життя наших захисників. Загальна сума підтримки склала 8 млн грн.

МасPaw Foundation передав партію комплексів супутникового зв’язку Starlink, портативні зарядні станції Red Boх, квадрокоптери DJI Mavic 3 і планшети для навігації пілотам української армійської авіації, таким чином, закривши потреби усіх частин та підрозділів у цих видах техніки.

MacPaw Foundation забезпечив усі частини української армійської авіації технікою, яка допоможе краще виконувати бойові завдання - press-release, news, vijna, charity

Армійська авіація — рід військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України, призначений для виконання завдань авіаційної підтримки у різноманітних умовах загальновійськового бою. Незважаючи на потужну протидію системи протиповітряної оборони ворога, армійська авіація України безперервно та надійно завдає противнику значних втрат.

Якщо військові на землі потребують вогневої підтримки швидко, тоді залучають гелікоптери і така допомога є виправданою.

Удари з неба — це суттєва вогнева та морально-психологічна допомога підрозділам, які героїчно тримають фронт. Надана техніка допоможе підвищити ефективність і оперативність частин і підрозділів української армійської авіації. Блоки живлення Red Box призначені для запуску поршневих, турбогвинтових або турбінних літаків і гелікоптерів у польових умовах або у віддалених місцях. Вони “всепогодні” і їх можна безпечно перевозити на борту будь-якого гелікоптера.

«Із беззаперечною вірою, ми робимо усе для того, щоби Україна здобула перемогу якомога швидше і зберегла якнайбільше життів наших героїв. Від початку повномасштабного російського вторгнення, ми допомагаємо Україні всіма ресурсами, доступними нам як бізнесу: в межах програми корпоративної соціальної відповідальності і через MacPaw Foundation. Наразі фокус MacPaw Foundation — забезпечення українських захисників технікою і засобами захисту», — Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw.

«Реалії сьогодення свідчать про те, що тільки об’єднавши зусилля Збройних Сил та народу України можливо чинити опір тиранії та свавіллю загарбницькій політиці російської федерації. Армійська авіація вдячна за надану підтримку MacPaw Foundation, що підвищує спроможності наших екіпажів в ході виконання завдань з відсічі збройної агресії. Разом до перемоги!» — Максим Саміленко, начальник армійськоі авіації бригадний генерал.

Про MacPaw

MacPaw — українська IT-компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Кібербезпека користувачів, команди та організації є одним із головних пріоритетів MacPaw. Для захисту користувачів онлайн компанія створює нові продукти та вдосконалює вже існуючі. MacPaw будує кібербезпекову культуру, що ґрунтується на обізнаності команди, захищених технологіях та зрілих процесах.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України  і пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

Про MacPaw Foundation

MacPaw Foundation — благодійний фонд MacPaw, створений у 2016 році для реалізації соціальних проєктів компанії. З лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення MacPaw Foundation закуповує і передає захисне спорядження, засоби тактичної медицини, а також системи зв’язку для українських захисників.

Загалом, компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більш ніж $6.3 млн. Отримавши величезну кількість запитів з усього світу від користувачів продуктів MacPaw, Фонд почав приймати перекази на допомогу українцям. Більше $800 000 переказали Фонду небайдужі люди для підтримки України після того, як Фонд розпочав збір коштів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu