Благодійність, Маркетинг, Новини, Підприємництво

Для підприємців МСБ організовують безкоштовні маркетингові консультації (деталі)

23 Квітня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Для підприємців МСБ організовують безкоштовні маркетингові консультації (деталі)

До переліку безкоштовних консультацій юриста, ветеринара чи психолога, у 2023 році додалася й інша пропозиція МСБ.

100 українських підприємців, чия бізнес-діяльність знаходиться у процесі трансформації, зможуть отримати безоплатну разову консультацію від фахівців інших рекламних агенцій, бухгалтерів, проджект менеджерів, дизайнерів, it-фахівців. Медіа-платформа Deadline організує відповідні дистанційні зустрічі. Пріоритети будуть надані керівникам, зокрема, що втратили свій ринок та шукають нові шляхи та інструменти розвитку.

Про це повідомили на сторінці соцмережі Фейсбук.

Так, за інформацією, що є у розпорядженні редакції, персональні чи групові консультації можна буде отримати онлайн, підприємцям, які:

  • оновлюють свою діяльність на територіях, що зазнали нищення;
  • перемістилися та відновлюють роботу;
  • не змінювали своє розташування та адаптуються до нових реалій;
  • втратили свій ринок та шукають нові шляхи та інструменти.

Таку допомогу можуть отримати ресторатори, іt-підприємці, власники мережевого бізнесу, фабрик чи цехів, незалежно від регіону та сфери діяльності, які з різних причин мають недобір відповідного персоналу (маркетологів, креаторів чи рекламістів, піар-фахівців).

Щонайменше 50 підприємців отримають консультації щодо адаптації до нових реалій від команди проекту, ще 50 проконсультують для пошуку нових ринків або виходу у нову нішу.

Заявки на таку допомогу почали збирати з 18 квітня. Їх прийматимуть, доки не оберуть півсотні учасників.

Заявки приймають через відкрите обговорення у соцмережі під постом. Організатори обіцяють надіслати запрошення на зустріч у Zoom.

Для підприємців МСБ організовують безкоштовні маркетингові консультації (деталі) - entrepreneurship, news, online-marketing, charity

Для довідки:  Deadline – перша професійна медіа-платформа для експертів, блогерів та журналістів в Україні. Це безкоштовний для ЗМІ та блогерів сучасний сервіс з просуванням термінових запитів від ЗМІ з метою швидше отримати якісні відповіді, внутрішнім чатом для прямого спілкування ньюсмейкерів та журналістів. Експертів можна знайти не тільки по галузі, а й по місту і навіть за рівнем активності та успішності на платформі.

Як працює медіа-платформа  https://youtu.be/Sd5nlQRVjdo

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu