Бізнес, Від авторів, Інвестиції, Компанії, Новини, Підприємництво, Стартапи

Український стартап FarmFleet залучає понад пів мільйона доларів інвестицій

29 Червня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Перший етап фінансування відкриває можливості глобальної експансії для українського AgTech-стартапу з надання послуг робототехнікою в агро

FarmFleet, новаторське українське підприємство з оптимізації агробізнесу та розвитку безпілотних технологій у сільському господарстві, оголосило про успішне завершення першого раунду фінансування. FarmFleet залучив перші інвестиції в розмірі 550 000 дол. США, за оціночної вартості 3,7 млн дол. США, та готується до глобальної експансії.

Український стартап FarmFleet залучає понад пів мільйона доларів інвестицій - startups, entrepreneurship, news, kompaniyi, investytsiyi, vid-avtoriv, businessУкраїнський стартап FarmFleet залучає понад пів мільйона доларів інвестицій - startups, entrepreneurship, news, kompaniyi, investytsiyi, vid-avtoriv, business

Інвестиції будуть використані в першу чергу для виходу стартапу за межі України та реалізацію моделі надання роботизованих послуг в сільському господарстві на міжнародному ринку. Компанія повідомляє, що першим міжнародним пілотним ринком стануть Сполучені Шати Америки.Засновники припускають, що створення американського кластера буде спрямовано на те, щоб еволюціонувати практику ведення сільського господарства не лише в Україні, де знаходиться головний офіс компанії, але й у глобальному масштабі. У майбутньому це сприятиме глибшому проникненню інновацій, ефективності та безпеці в сільськогосподарському секторі.

Український стартап FarmFleet залучає понад пів мільйона доларів інвестицій - startups, entrepreneurship, news, kompaniyi, investytsiyi, vid-avtoriv, business

На національному ринку інвестиції будуть використані для розширення функціональних можливостей FarmFleet відповідно до потреб українських агровиробників і загалом посилення сільськогосподарського сектору країни. ІТ-компанія вбачає за собою місію в забезпечення вчасного виконання сільськогосподарських технологічних операцій із застосуванням агродронів, всупереч численним викликам, включаючи несприятливу погоду та обмежені ресурси на тлі триваючого регіонального конфлікту.

FarmFleet — це інноваційний онлайн-сервіс і ERP-система, що поєднує традиційні та нові вимоги сільськогосподарської діяльності з технологічними рішеннями 2023 року, які однаково можна застосовувати як для фермерів, малих і середніх підприємств (МСП), так і для транснаціональних корпорацій (МНК).

«Наша місія — створити прозорий та інтелектуальний ринок аутсорсингу в сільському господарстві, розширюючи таким чином можливості для фермерів, котрі зможуть виконувати свої операції ефективно та з винятковою якістю», — заявив Февзі Аметов, один із засновників проєкту. – «Безстрашні» інвестиції в наш потенціал відкривають значні можливості для нашого зростання в українській промисловості, а також для ширшого зростання української високотехнологічної промисловості на конкурентному глобальному ринку».

Сьогодні FarmFleet, як єдина платформа такого роду в агробізнесі, є кінцевим результатом стратегічної співпраці між міжгалузевими лідерами на українському ринку.

“Наш проєкт втілює суть співпраці, оскільки ми прагнемо досягти постійного прогресу в розробці пестицидних продуктів, що відповідають принципам екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності (ESG), та інших інновацій, що знаходяться на перетині агрохімії та надання послуг. Ми твердо віримо, що прогрес у сервісно-орієнтованому агробізнесі повинен бути переплетений з впровадженням проривних інноваційних технологій”, – додав співзасновник FarmFleet Володимир Гаплік. – “Об’єднавши досвід з різних галузей, ми плануємо ефективно впроваджувати нові підходи до використання пестицидів, зрештою, скорочуючи та мінімізуючи їх кількість, зберігаючи водні ресурси та сприяючи екологічно стійким умовам для процвітання сільськогосподарської галузі”.

Концепція та підходи FarmFleet сприяють створенню сталого майбутнього для сільськогосподарського сектору в цілому. Завдяки застосуванню безпілотних обприскувачів та іншої сільськогосподарської роботизованої техніки платформа значно скорочує споживання засобів захисту рослин, одночасно зменшуючи використання пального, споживання води та скорочуючи викиди CO2.

Час початкового фінансування та величезний потенціал адаптованості моделі сервісного обслуговування в агробізнесі, включаючи розширення FarmFleet за межі України, безсумнівно, є важливими.

Останні дослідження показують, що ВВП України в 2022 році скоротився приблизно на третину порівняно з 2021 роком; а врожай зернових і олійних культур знизився приблизно на 40%.

«Місія нашої української команди полягає в тому, щоб підкреслити важливість досвіду нашої країни та знань українських фермерів у впровадженні та поширенні передових технологій та інноваційних методів ведення сільського господарства. Навіть у ці складні часи українські фермери були в авангарді глобальних тенденцій, підкреслюючи важливість робототехніки в сільському господарстві», – додав Валерій Яковенко, співзасновник FarmFleet та компанії DroneUA, міжнародного інтегратора інноваційних рішень та робототехніки. – «На додаток до інвестиційного впливу на сільськогосподарський сектор України, вихід FarmFleet на ринок США є важливою віхою в стратегії глобального розширення компанії. FarmFleet прагне використовувати українські інновації та досвід для підвищення глобальної продовольчої безпеки».

Про FarmFleet:

FarmFleet – інноваційне підприємство з оптимізації агробізнесу та новітніх технологій дронів, а також постачальник послуг, що базується в Україні. FarmFleet є партнерським бізнесом української групи компаній DroneUA, що спеціалізується на інтеграції інноваційних технологій в сфері робототехніки, енергонезалежних рішень та програмного забезпечення.

FarmFleet оптимізує бізнес-процеси в сфері обслуговування обприскувачів безпілотниками та сільськогосподарських послуг; платформа з’єднує фермерів і сервісні компанії із зовнішніми підрядниками, оптимізуючи операції та підвищуючи ефективність, разом із тим наголошуючи на стійкості та турботі про довкілля.

Маючи бачення підвищення глобальної продовольчої безпеки для всіх, FarmFleet використовує український досвід і передові технології для формування майбутнього сільського господарства.

Дізнайтеся більше тут – https://farmfleet.io

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu