Благодійність, Війна, Новини

Застосовуємо технології для перемоги: MacPaw Foundation інвестує понад 1 мільйон гривень для навчання захисників України

16 Серпня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

MacPaw Foundation, благодійний фонд компанії MacPaw, розпочав співпрацю з проєктом Victory Drones благодійного фонду Dignitas і надав понад 1 мільйон гривень на закупівлю техніки, необхідної для якісної підготовки операторів дронів, а саме: планшетів, рацій та блоків живлення до них, а також, безпосередньо FPV-дронів.

Victory Drones — навчальна екосистема, що займається технологічною підготовкою та забезпеченням військових, рятувальників та інших захисників України у співпраці з Генштабом. Victory Drones об’єднує навколо себе велику спільноту однодумців, зацікавлених у розвитку безпілотних та суміжних технологій, і забезпечує їх платформою для обміну досвідом та діалогу.

«Війна дронів повинна бути виграна! Безпілотні технології зберігають життя українців. Для мене люди завжди були основною цінністю. Саме тому ми в MacPaw Foundation інвестуємо в навчання наших захисників. Вміння влучно застосовувати сучасні технології в умовах війни — надзвичайно важлива перевага для збереження життя українським героям», — Олександр Косован, засновник і СЕО MacPaw.

У межах проєкту військові можуть комплексно навчатись управлінню дронами, підвищувати кваліфікацію, а також отримувати технічне забезпечення. Ці навчальні програми для військових — безкоштовні.

Застосовуємо технології для перемоги: MacPaw Foundation інвестує понад 1 мільйон гривень для навчання захисників України - news, vijna, charity

Наразі в межах співпраці MacPaw Foundation закуповує техніку для проєкту Victory Drones на суму понад 1 мільйон гривень.

«Та сторона у війні, в якої буде більше ударних дронів різних типів і класів – та сторона і переможе. Немає значення, скільки буде техніки на землі, скільки нам передадуть західні партнери. Танки, які виготовляються місяцями і коштують мільйони доларів, спалюються за секунди дроном, який коштує кілька сотень доларів. Крапка. Тому саме дрони — це game changer цієї війни, це визначальний фактор для перемоги», — Марія Берлінська, громадська діячка, керівниця проєкту Victory Drones, співзасновниця БФ Dignitas.

Про MacPaw

MacPaw — українська IT-компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Кібербезпека користувачів, команди та організації є одним із головних пріоритетів MacPaw. Для захисту користувачів онлайн компанія створює нові продукти та вдосконалює вже існуючі. MacPaw будує кібербезпекову культуру, що ґрунтується на обізнаності команди, захищених технологіях та зрілих процесах.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України і пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

Про MacPaw Foundation

MacPaw Foundation — благодійний фонд MacPaw, створений у 2016 році для реалізації соціальних проєктів компанії. З лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення MacPaw Foundation закуповує і передає захисне спорядження, засоби тактичної медицини, а також системи зв’язку для українських захисників.

Загалом, компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більш ніж $8.2 млн. Отримавши величезну кількість запитів з усього світу від користувачів продуктів MacPaw, Фонд почав приймати перекази на допомогу українцям. Понад $900 000 переказали Фонду небайдужі люди для підтримки України після того, як Фонд розпочав збір коштів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu