Діти, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Скільки коштує цьогоріч зібрати школяра до школи?

11 Серпня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Початок навчального року завжди хвилюючий період для школярів. Для батьків кінець серпня асоціюється із квестом “Зібрати свою дитину до школи”.

Цього року навчальний процес у більшості областей України планується у гібридному форматі (онлайн та офлайн). Однак, не дивлячись на формат навчання, шкільне приладдя однаково потрібно купувати.

Скільки коштує цьогоріч зібрати школяра до школи та як змінились ціни у порівнянні з 2022 роком поділилися OLX. 

Цього року у топі по кількості оголошень знаходяться:

  • дитячі кросівки,
  • туфлі,
  • рюкзаки

В середньому запити на шкільне приладдя у 2023 році збільшились на 30% у порівнянні з липнем 2022.

Середня ціна, щоб повноцінно зібрати школяра до школи: рюкзак, шкільна форма, спортивний одяг, взуття, канцелярія становить 4 110 грн. Минулого року такий самий набір можна було придбати за 3 600 грн.

Шкільна форма складає більшу частину витрат. Середня ціна, щоб повністю оновити гардероб до школи, включаючи спортивний костюм та кросівки, становить понад 2 400 грн.

Якщо ж речі з минулого року ще не потребують заміни, то канцелярію потрібно оновлювати щороку. Зошити, ручки, олівці, щоденник та пенал в середньому обійдуть у 750 грн. Та один з найголовніших атрибутів школяра це — рюкзак. Середня ціна на новий рюкзак 1020 гривень.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu