Криптовалюти, Новини, Розробникам, Студенту, Технології

Українська IT-компанія IdeaSoft запустила другий потік безкоштовного курсу з блокчейну

05 Вересня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

IT-компанія IdeaSoft, яка в листопаді 2022 року оголосила про запуск платформи IdeaSoft Career Booster, у співавторстві з компанією Blaize запустила другий потік безкоштовного курсу з блокчейн розробки для девелоперів «Rust + Solana Advance Development»

Що курс дасть розробникам:

  • можливість навчитися розробляти розширені децентралізовані програми (dApps) на блокчейні Solana, та створювати такі інноваційні рішення, як платформи децентралізованого фінансування (DeFi), ринки NFT тощо.
  • отримати глибоке розуміння концепцій, підходів та інструментів аудиту смарт-контрактів.
  • оцінювати безпеку та надійність смарт-контрактів у Solana та надавати рекомендації щодо підвищення їх надійності.
  • знання, які допоможуть стати повноцінним Solana-розробником. Створюючи наскрізні рішення та інтегруючи фронтенд, бекенд і компоненти смарт-контрактів, що забезпечить безперебійну роботу користувачів.

Чому саме технологія Solana:

Solana — це блокчейн, який використовує унікальний механізм консенсусу під назвою Proof of History (PoH). Його назва перекладається як «алгоритм доказу історії», а сам механізм заснований на додаванні тимчасових міток до блоків. Це дає можливість точно визначати, коли відбулася та чи інша дія чи транзакція.

Solana здатна підтримувати понад 50 000 транзакцій за секунду (TPS) за пікового навантаження, що робить його найшвидшим блокчейном із тих, які зараз є. Для порівняння: це майже в 1000 разів швидше за Bitcoin (~ 5–7 TPS) і більш ніж у 3000 разів швидше за Ethereum (~ 15 TPS).

«Головна місія другого безкоштовного курсу — надати розробникам Rust і Solana, можливість поглибити своє розуміння цієї технології, та розширити практичні навички роботи з блокчейном. Цей курс є продовженням Rust + Solana for beginners, який ми запустили минулого року, але він буде корисним усім досвідченим Solana розробникам. Наша основна увага при розробці цього курсу — відточування практичних навичок та поглиблення знань. Ми розбираємо, що повинні вміти досвідчені блокчейн спеціалісти, тому цей курс набагато більш вичерпний за перший, Як додатковий стимул, після завершення курсу студенти отримають NFT- цифровий сертифікат, proof of completion курсу», – розповідає СОО IdeaSoft Анна Даценко.

Курси, які вже є та будуть далі розміщені на платформі, підходять не лише IT-спеціалістам, які хочуть вивчити додаткову технологію чи вдосконалити нинішню, а й тим, хто хоче опанувати професію з нуля.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu