Новини

У США сталася найбільша угода на ринку канабісу

12 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Американський виробник марихуани Harvest Health & Recreation купив конкурента, компанію Verano Holdings за $ 850 млн, говориться в повідомленні Harvest.

Закриття угоди очікується в першому півріччі 2019 року після схвалення регуляторами. Експерти назвали угоду найбільшою на американському ринку канабісу.

В результаті угоди Harvest буде володіти 200 об’єктами, серед яких 123 пункту продажу канабісу в 16 штатах. В кінці 2019 року в компанії буде 70 пунктів продажу, 13 плантацій і 13 заводів, відзначається в повідомленні Harvest.

За даними Bloomberg, завдяки угоді Harvest стане одним з найбільших операторів марихуани в США. На даний момент ринкова вартість Harvest становить $1,98 млрд. Компанія займає третє місце в списку найбільших виробників канабісу в США після Green Thumb Industries і Curaleaf Holdings.

Harvest торгується на Канадської біржі (в Канаді марихуану легалізували в 2018 році по всій країні). Після новин про угоду акції компанії виросли майже на 12%.

На федеральному рівні в США заборонено вживати і продавати канабіс для будь-яких цілей. Однак в 33 штатах (за станом на літо 2018 роки) марихуану легально продавати і використовувати в медичних цілях, а в 10 штатах і окрузі Колумбія також можна продавати і вживати канабіс в рекреаційних цілях.

За даними звіту Arcview Market Research і BDS Analytics, до 2022 року витрати американців на легальний канабіс досягнуть $22,2 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu