Інвестиції, Криптовалюти, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Могилянка та WhiteBIT презентують памʼятну NFT-колекцію на честь 408-річчя академії

18 Жовтня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

15 жовтня 2023 року Національному університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) виповнилося 408 років. Разом із криптовалютною біржею WhiteBIT Могилянка запускає унікальну NFT-колекцію з зображеннями найулюбленіших традицій студентів і символів на честь визначної події.

Партнерство між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» і однією з найбільших європейських централізованих криптобірж родом із України WhiteBIT стало ключовим в інтеграції блокчейн-технологій у навчальні програми українського ВНЗ. Вже з цього навчального року студенти магістерських програм НаУКМА отримали можливість вивчати дисципліни сертифікатної програми «Блокчейн-технології», розробленої науковцями університету спільно з експертами WhiteBIT. Це дозволить студентам отримати висококваліфіковану підготовку та глибокі знання в галузі блокчейну, що набирає популярності в усьому світі.

У рамках партнерства, WhiteBIT і НаУКМА створили унікальну пам’ятну NFT-колекцію, яка включає зображення традицій, видатних пам’яток і символів Національного університету «Києво-Могилянська академія». Вона доступна для глядачів і колекціонерів на платформі OpenSea вже з 13 жовтня 2023 року, за два дні до Дня академії.

NFT-колекція міститиме вісім унікальних невзаємозамінних токенів, які в тому числі відобразять проєкти та досягнення, що стали можливими завдяки спільній роботі WhiteBIT і Національного університету «Києво-Могилянська академія».

За підтримки WhiteBIT академія реконструює корпус ІТ-факультету в історичному центрі Києва. Після завершення реконструкції корпус “Братські келії” слугуватимуть у якості сучасного освітнього простору для майбутніх ІТ-фахівців.

WhiteBIT — одна з найбільших європейських централізованих криптобірж родом з України, заснована у 2018 році. На біржі представлено понад 350+ торгових пар, 270+ активів та 10+ державних валют. WhiteBIT разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Міністерством цифрової трансформації створює освітні продукти для отримання вичерпних та фахових знань про блокчейн технології, співпрацює з МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів «Барселона» та «Трабзонспор», Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT. Мета WhiteBIT — масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» — один із найстаріших і найпрестижніших вищих навчальних закладів України, що знаходиться в Києві. Заснований у 1615 році, НаУКМА відомий своєю академічною відданістю, науковими дослідженнями та високою якістю освіти. Університет пропонує широкий спектр програм бакалаврату та магістратури, а також активно долучений до розвитку сучасної науки та культури в Україні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu