Маркетинг, Новини

Сервіс email-розсилок Mailchimp дозволив бізнесу безкоштовно реєструвати домени і запускати інтернет-магазини

09 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Один з найпопулярніших сервісів email-розсилок Mailchimp дозволить малим компаніям безкоштовно реєструвати доменні імена і користуватися конструктором сайтів, пише Fast Company.

Через пандемію коронавірусу і масового закриття багатьох підприємств, підприємці були змушені в найкоротші терміни мігрувати в інтернет. Комусь потрібно просто розповісти про себе, іншим – повністю придумати свій бізнес і, наприклад, запустити онлайн-магазин для доставки товарів.

Mailchimp пропонує підприємцям безкоштовне доменне ім’я і хостинг – платити за ці послуги потрібно буде тільки після закінчення п’яти років користування. При цьому безкоштовний період не є розстрочкою – коли він пройде, вартість послуг буде нараховуватися з нуля.

Передбачається, що користувачі безкоштовного конструктора підпишуться на основні послуги Mailchimp – розсилки. Однак їх вартість не така велика: пакетна підписка починається від $10 в місяць. Розсилки потрібні підприємцям, щоб розповідати клієнтам про нові формати роботи: наприклад, про відкриття інтернет-магазину.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu