Новини

Що очікують кандидати від продуктових ІТ-компаній? MacPaw запускає дослідження бренду роботодавця

25 Жовтня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Аналітична команда компанії MacPaw анонсує дослідження бренду роботодавця серед продуктових ІТ-компаній України. Опитування триватиме з 24 жовтня по 7 листопада. Шість продуктових ІТ-компаній погодилися приєднатися до дослідження.

MacPaw запрошує всіх представників продуктових ІТ-компаній України взяти участь у дослідженні та відповісти на запитання анкети. Орієнтовний час заповнення – 15-25 хвилин.

Взяти участь у дослідженні

Всі відповіді на запитання анонімні та аналізуватимуться виключно в узагальненому вигляді.

Завдяки дослідженню аналітики планують з’ясувати:

  • інтереси та вподобання фахівців продуктових ІТ-компаній в Україні,
  • пріоритети у виборі компанії для співпраці,
  • джерела інформації про новини ІТ-сектору, яким кандидати довіряють.

MacPaw поділиться результатами дослідження. Команда сподівається допомогти роботодавцям краще зрозуміти свою аудиторію, щоб адаптувати процеси під потреби кандидатів.

Плани проєкту

MacPaw вже другий рік поспіль проводить дослідження бренду роботодавця серед продуктових ІТ-компаній України із залученням партнерів.

Команда MacPaw прагне вивчити становище бренду роботодавця продуктових ІТ-компаній на українському ринку: зміну інтересів та пріоритетів кандидатів і кандидаток за 2023 рік. Дослідження з необхідними компанії акцентами та рівнем деталізації раніше не проводили, тож MacPaw вирішили запустити його силами власної аналітичної команди.

У 2022 році до опитування долучилися понад 400 респондентів, а це представники 10 компаній. У 2023 році команда MacPaw планує розширити вибірку та залучити більше команд продуктових ІТ-компаній в Україні.

Про MacPaw

MacPaw — українська IT-компанія, яка розробляє та розповсюджує програмне забезпечення для macOS та iOS. MacPaw є розробником CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN та інших. У 2017 році MacPaw придбала The Unarchiver і з того часу активно підтримує продукт. Сьогодні продукти MacPaw мають понад 30 мільйонів користувачів по всьому світу. Кожен п’ятий Mac на планеті має принаймні одну програму MacPaw.

Кібербезпека користувачів, команди та організації є одним із головних пріоритетів MacPaw. Для захисту користувачів онлайн компанія створює нові продукти та вдосконалює вже існуючі. MacPaw будує кібербезпекову культуру, що ґрунтується на обізнаності команди, захищених технологіях та зрілих процесах.

MacPaw родом з України та пишається цим. Корпоративна соціальна відповідальність і активна позиція у вирішенні суспільних викликів є невідʼємною частиною культури компанії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu