Інвестиції, Криптовалюти, Новини, Топ

Топ 7 криптокарток. Визначаємо найкращу дебетову карту для криптовалют і Біткоіна

07 Листопада, 2023

Не забудьте поширити ❤️

На сьогодні криптовалюта – це не просто тренд, а ще варіант заробітку та інвестування, яким користуються майже 5 мільйонів українців. Крок назустріч використанню цифрових активів допомогла зробити поява криптовалютних карток – платіжних засобів, які дозволяють оплачувати товари й послуги з використанням ВТС, ЕТН та інших токенів. Завдяки цим засобам можна конвертувати цифрові монети у місцеву валюту, щоб платити за покупки у ресторанах, фітнес-центрах, магазинах й інших місцях.

До появи криптовалютних карток власникам цифрових активів доводилося користуватися обмінниками чи погоджуватися на p2p перекази. Зараз вивід ВТС, ЕТН чи USDT набагато спростився, тому 2024 рік вважають оптимальним часом, аби почати накопичувати й витрачати цифрові монети.

Криптовалютні картки відрізняються між собою емітентом, географією роботи, способом конвертації валют (автоматично чи вручну). Далі розглянемо 7 платіжних засобів, які дозволять вам використовувати криптовалюти для оплат у 2024 році.

Trustee Plus

Топ 7 криптокарток. Визначаємо найкращу дебетову карту для криптовалют і Біткоіна - home-top, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Криптовалютна картка українського походження, чия поява зробила фурор у 2023 році. Trustee Plus підтримує USDT, BTC, ЕТН, які можна обміняти в євро. Заявлено, що її можна використовувати по всьому світу включно з Україною, адже проводиться автоматична конвертація у потрібну валюту. Ліміти на витрати – 5000 євро на день.

Переваги Trustee Plus:

  • Надійний емітент картки – MasterCard, який гарантує безпеку та надійність використання ваших збережень.
  • Автоматична конвертація цифрових монет у місцеву  валюту, яка спрощує використання цього платіжного засобу.
  • Комісія за конвертацію становить всього 0,5%. При цьому обслуговування картки безкоштовне.
  • TrusteePlus є віртуальною карткою, тому вам не потрібно чекати на виготовлення й доставку «пластику» – можете використовувати цей платіжний інструмент одразу після активації й додавання у Google Pay чи Apple Pay.

Вартість випуску складає всього 10 євро, термін дії картки становить 5 років. Іноді проєкт проводить різні заходи, де користувачі можуть отримати криптокартку безплатно.

Топ 7 криптокарток. Визначаємо найкращу дебетову карту для криптовалют і Біткоіна - home-top, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Binance Card

Теж дебетова платіжна картка, яка залишиться без технічної підтримки в Європейській економічній зоні з 20 грудня 2023 року. Підтримує велику кількість цифрових монет включно з  власним токеном біржі Binance – BNB. Однак, комісія за конвертацію може бути вищою, ніж у попередньому варіанті (до 0,9%).

Nexo Card

На відміну від попередніх двох варіантів, це кредитна криптовалютна картка. Користувач поповнює баланс цифровими монетами, щоб отримати єврову позику під заставу. Щоб активувати віртуальну картку, треба тримати на балансі крипту на суму від 50 доларів.

Gate Card

Дебетова криптовалютна картка, яка тільки має з’явитися у 2024 році. Заявлено, що вона використовуватиме платіжну інфраструктуру VISA та пропонуватиме користувачеві конвертувати цифрові монети на фіатні гроші вручну.

CL Card Powered by Ledger

Криптокартка, інтегрована в екосистему апаратного цифрового гаманця Ledger. Зона її використання обмежена Європейською економічною зоною та Великобританією. Вона працює, як дебетова й кредитна картка.

BitPay crypto debit card

Дебетова картка, яка дозволяє конвертувати цифрові монети (ВТС, ЕТН, DOGE, APE, SHIB тощо) на долари для оплати товарів й послуг в США.

Переваги криптокарти від BitPay:

  • використовує платіжну інфраструктуру VISA;
  • дозволяє підключати рахунок криптобіржі Coinbase;
  • доступна як пластикова чи віртуальна картка.

Однак, для поповнення балансу потрібно використовувати гаманець BitPay чи рахунок Coinbase. Спільно з географічним обмеженням ці недоліки роблять використання картки незручним для українців.

Wirex card

Криптовалютна картка, прив’язана до балансу в цифровому гаманці Wirex. Оптимізована для використання в Європейській економічній зоні та Британії. Має великий перелік підтримуваних цифрових активів, але географічне обмеження ставить перепони для її вільного використання.

Тільки від вас залежить, якій криптокартці довіритися, щоб зберігати й застосовувати цифрові монети для оплати чогось у повсякденному житті. Уважно вивчіть умови використання цього платіжного засобу, замовте картку й оцініть всі переваги вільного користування криптою.

Топ 7 криптокарток. Визначаємо найкращу дебетову карту для криптовалют і Біткоіна - home-top, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu