Бізнес, Гроші, Новини, Стартапи, Технології, Топ

Миттєві та майже безкоштовні платежі в Україні

29 Грудня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Компанія DCM оптимізує платіжні системи для банків та мерчантів. Крупні банки, супермаркети та маркетплейси України вже тестують нові можливості для платіжних систем. Офіційний реліз всеукраїнської ініціативи – І-ІІ квартал 2024.   

DCM – це британська компанія з українським корінням, яка підключає традиційні банки та бізнеси до інноваційної системи обробки платежів на основі блокчейн технологій:

Миттєві та майже безкоштовні платежі в Україні - home-top, tech, startups, news, groshi, businessМиттєві та майже безкоштовні платежі в Україні - home-top, tech, startups, news, groshi, business
  • Обробка транзакції – миттєва
    (на відміну від 24 годин з традиційними платіжними системами)
  • Вартість = в 2 рази нижча за поточні платіжні канали
    (на відміну від традиційних 2-3% за кожну транзакцію)
  • Доступність 24/7/365
  • Повна прозорість та можливість програмування платежів

Такі, на перший погляд, фантастичні результати стали можливими завдяки поєднанню сучасних технологій, в тому числі ШІ та розподіленого реєстру (блокчейн). Для використання не потрібно розгортати дороговартісну інфраструктуру, все готове після простого підключення за 1-2 тижні. Головними зацікавленими організаціями є банки, фінтех продукти, інвестиційні та благодійні фонди. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними організаціями, включаючи Агентством ООН у справах біженців – спільно розробляємо прозоре рішення для діджиталізації допомоги постраждалим від війни, що розпочала Росія..

Бізнес, який має велике платіжне навантаження – наш комерційний клієнт. Супермаркети, маркетплейси, АЗС, логістичні компанії etc – для цих компаній вже сьогодні є нагальна необхідність оцифрувати свій бізнес в блокчейн.

Компанія DCM має головний офіс у Британії, проте команда українська – має великий досвід в банківській, фінтех та Web3 сферах. Нещодавно DCM очолив як СЕО компанії – Руслан Колодяжний – колишній СТО успішного фінтех стартапу Wirex.

Наскільки це практично вже сьогодні?

Використання технології розподіленого реєстру для забезпечення прозорості та безпеки транзакцій  це не розмови про примарне майбутнє, ці технології активно впроваджуються глобальними компаніями: J.P. Morgan Bank опанував блокчейн ще 2021 року; Visa витрачає мільйони доларів щороку на гранти для розвитку своїх продуктів у цій галузі; Walmart з 2018 використовує блокчейн для логістичного обліку; Starbucks створила глобальну токенізовану програму лояльності – тисячі бізнесів по світу вже працюють у новій економіці. Казахстан нещодавно запустив CBDC на базі Mastercard – по суті країна запустила крипто тенге.

Якщо говорити узагальнено, лідерами в цих перегонах інновацій стали банки, фонди, фінтех та логістичні компанії. Однак ще жодна країна не наблизилася до впровадження блокчейну в повсякденне життя настільки близько, як Україна. Вже зовсім скоро більшість наших банків будуть поєднані з крупними мерчантами та СМБ платіжною мережею на основі блокчейну. DCM – головний технічний партнер цієї ініціативи. Ми з нетерпінням чекаємо на офіційний анонс від ініціаторів цього проєкту, щоб розказати вам більше неймовірних деталей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu