Маркетинг, Новини, Пресрелізи, Технології

Alty здобула премію Red Dot Design Award 2023 за дизайн банківського застосунку для GTBank

01 Грудня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Цього місяця стали відомі переможці міжнародного конкурсу Red Dot Design Award, серед яких – українська IT компанія Alty, що спеціалізується на консалтингу, а також розробленні та дизайні продуктів для банкінгу і фінтеху. Команда Alty була удостоєна премії за визначний дизайн банківського застосунку в категорії «Бренд і Комунікація» для одного з найбільших банків Африки – Guaranty Trust Bank (далі – GTBank).

«Отримати визнання рівня Red Dot Design Award – це як отримати Оскар у сфері дизайну. – коментує Артем Локтіонов, СЕО Alty. – Але для нашої команди ця нагорода є особливою ще й тому, що ми одержали її за дебютний продукт для багатомільйонного і мультинаціонального африканського ринку».

Робота над редизайном мобільного застосунку для GTBank стартувала з технічного і дизайн-аудиту на початку 2022 року, а вже у липні 2023-го всі 30 мільйонів користувачів банку отримали доступ до оновленої діджитал платформи – GTWorld. Серед головних фіч застосунку, які запропонувала та імплементувала команда Alty:

    • Функція «NearMe», яка автоматично ідентифікує інших користувачів GTBank поблизу, сприяючи легкому обміну грошима та забезпечуючи більш гнучкий доступ до банківських послуг.
  • Персоналізований акаунт, який кожен користувач банку може налаштувати під себе: створити унікальний аватар і швидко знаходити потрібного адресата за аватаром у своєму списку контактів для здійснення платежів.
  • Режим анонімного перегляду акаунту доданий для гарантування більшої безпеки даних. Дозволяє користувачам переглядати свій акаунт, баланс, транзакції та робити безпечні трансфери навіть у публічних місцях. Це актуальна фіча для регіону, адже в Африці дуже розповсюджений метод викрадення персональних даних у громадських місцях. Згідно з останнім дослідженням, 95% фінтех-додатків по всій Африці, частіше за все, нехтують безпековими заходами своїх користувачів.
  • Доступ до найпопулярніших функцій у три тапи прямо з головного екрану. Це: миттєва сплата за інтернет або мобільний зв’язок, грошовий переказ за контактом у телефонній книзі та пошук користувачів GTBank поблизу.

Щоб створити продукт, який максимально відповідатиме потребам користувачів, команда Alty відвідала серце Африки – місто Лагос в Нігерії, де дослідила звички та культуру людей під час користування фінансовими сервісами. До слова, Лагос – це одне з найбільших англомовних міст світу з 20 млн населення. Тому детальний аналіз і розуміння ринку, на думку Head of Design в Alty Тараса Донченка, допомогли принести вже четверту нагороду Red Dot Design в портфоліо команди:

«Під час роботи над застосунком GTWorld для GTBank ми мали амбітну мету – вплинути на досвід мільйонів користувачів у їх взаємодії з цифровими фінансовими продуктами. Саме тому в застосунку реалізовано понад 130 різноманітних сценаріїв тільки для реєстрації та логіну, щоб спростити та автоматизувати більшість кроків і задовольнити різноманітні категорії клієнтів».

Починаючи з 1955 року, міжнародний конкурс з дизайну Red Dot Awards є одним з найбільших і найвідоміших у світі. Тут щороку розглядають понад 20 000 заявок на участь з більш ніж 60 країн, і лише 3%, зазвичай удостоєні найвищих нагород. Нагадаємо, у квітні 2023 року команда Alty одержала п’ять нагород міжнародної премії Indigo Design Awards 2023 за роботу над застосунками Мобільний Ощад, UKR.net і власний фінтех-продукт – Card Blanch.

Про Alty

Українська IT-компанія, заснована у 2009 році, спеціалізується на створенні продуктів для сфер фінтеху і банкінгу. Alty є одним з лідерів розроблення фінансових сервісів в регіоні CEMEA, і має за плечима понад 200 реалізованих проєктів для міжнародних банків, фінтех і криптостартапів. Серед визначних проєктів, реалізованих компанією: monobank, ПриватБанк, NEOBANK, Ощадбанк, РКИН, TacticMedAid, Zakaz.ua та ін. Alty також є стратегічним партнером Visa і Mastercard.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu