Новини, Технології

Від сімейних розваг до віртуальних екскурсій: шість корисних програм Google

02 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Більшість людей використовують кілька популярних сервісів Google щодня, часом навіть не замислюючись про це. Проте, окрім Gmail, Документів та Пошуку, компанія пропонує й інші цікаві, але недооцінені інструменти. Розповідаємо про шість із них.

Family Link

Family Link — програма від Google із функціями батьківського контролю. За його допомогою батьки можуть дізнаватися, які послуги використовують їхні діти, а також фільтрувати нові програми, які вони хочуть завантажити. Крім того, Family Link дозволяє віддалено встановлювати програми на пристрій дитини, обмежувати екранний час та відстежувати його розташування.

Family Link призначено для дітей, які використовують пристрої на базі Android та ноутбуки Chromebook. Проте батьки можуть керувати всім цим за допомогою iPhone.

Завдання

Google Завдання – зручний сервіс для створення списків справ для iOS та Android, інтегрований у Gmail та Календар. Його можна використовувати як звичайний список справ: записувати туди завдання, відзначати виконані та оновлювати за потреби. Однак, завдяки інтеграції, списки можна складати та переглядати прямо з Gmail та Календаря – всі записи синхронізуються.

Arts & Culture

Щоб хоч якось заповнити нестачу подорожей, можна відправитися в онлайн-тури знаменитими музеями з Google Arts & Culture. У сервісі доступно понад 2 тисячі музеїв і 100 тисяч творів мистецтв. Крім цього, доступний розділ з іграми, де представлені віртуальні забарвлення, кросворди та інші загадки, які допоможуть цікаво провести час.

YouTube Дітям

Не всі відео на YouTube підходять для дітей. Google представила Youtube Дітям — версію YouTube для дітей до 12 років, в якій можна фільтрувати контент.

Після реєстрації батьки проходять невеликий тур на платформі та створюють профілі для кожної дитини. Тут можна вибрати вікову категорію: 0-4, 5-8 чи 9-12 років. Потім потрібно завантажити програму YouTube Дітям на пристрій дитини (доступно на iOS та Android) або просто зайти на сайт із браузера.

Фотосканер

Швидше за все, у вас вдома зберігається багато старих фотографій, які ви збиралися оцифрувати. Для цього вам не знадобиться дороге обладнання та багато часу – просто скористайтеся Google Фотосканером.

За допомогою камери смартфона та фотосканера можна «зробити знімок» оригінальної фотографії. Програма автоматично визначить її межі, підкоригує та завантажить у ваш обліковий запис Google Фото.

Віддалений робочий стіл Chrome

Цей безкоштовний інструмент дозволяє швидко та просто керувати одним комп’ютером з іншого. Якщо комусь із членів сім’ї або друзів, які проживають далеко, потрібна ваша допомога, просто надішліть їх на сайт Віддалений робочий стіл Chrome. Кнопка «Показати екран» видає код, який потрібно ввести на своєму комп’ютері. Ось і все – ви отримуєте віддалений доступ.

За допомогою інструмента можна об’єднувати власні комп’ютери і керувати ними віддалено, не вимикаючи програму.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu