Бізнес, Маркетинг, Новини, Технології

10 головних трендів Facebook, які збережуться у 2021 році

03 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Facebook – одна з найбільших рекламних платформ. Щоб скористатися всіма перевагами соціальної мережі, бізнесу потрібно знати про найактуальніші тренди, особливо про ті, які збережуться у 2021 році.

Facebook Live

Через обмеження користувачі все частіше спілкуються через Facebook Live.

10 головних трендів Facebook, які збережуться у 2021 році - tech, news, online-marketing, business10 головних трендів Facebook, які збережуться у 2021 році - tech, news, online-marketing, business

У 2 кв. 2020 року використання сервісу зросло на 26,9% до минулого року і на 126% за останні чотири місяці. Попри те, що у 2019 році його популярність у 2 кв. також збільшилася, в цьому році тренд був не так сильно виражений. Це вказує на те, що зростання у 2020 році не було результатом сезонних чинників.

На Facebook Live у 2 кв. 2020 року припав майже 1% від всіх брендованих постів в соціальній мережі. Значить, бренди починають розуміти, які переваги цей інструмент дає для підтримки контакту зі споживачами.

Екосистема AR

Ринок технологій доповненої і віртуальної реальності (AR і VR) у 2020 році досягне $18,8 млрд. Вони можуть мати серйозний вплив на розвиток трендів Facebook.

Нині студія Spark AR від Facebook користується величезною популярністю серед користувачів. На сьогодні майже півмільйона авторів зі 190 країн використовували його для створення і публікації понад 1,2 млн AR-ефектів на Facebook та Instagram.

Тільки в 3 кв. 2020 року AR-ефекти, опубліковані більш ніж 150 сторінками, зібрали понад мільярд переглядів.

Відеомаркетинг

Відео вже давно стали улюбленим видом контенту споживачів в соціальних мережах. Не дивно, що на тлі зростального попиту відео в Facebook продовжать бути частиною головної маркетингової стратегії брендів.

На Facebook публікується все більше відео. Фактично вони складають 17% контенту, займаючи друге місце за популярністю після фото, на частку яких припадає 70% всіх публікацій.

Якщо ви збираєтеся використовувати цей тренд, то пам’ятайте: найкраще працюють відео довжиною від 65 секунд до 5 хвилин.

Призначені для користувача спільноти за інтересами

Неможливо заперечувати силу спільних інтересів, які об’єднують незнайомих користувачів з усіх верств суспільства і зі всієї земної кулі.

Групи в Facebook – яскраве тому підтвердження. Зараз в соціальній мережі понад 10 млн груп, які відвідують до 1,4 млрд користувачів в місяць.

Представник бренду може не тільки створити власну групу в Facebook, щоб спілкуватися зі своїми покупцями, але і приєднатися до інших спільнот, щоб взаємодіяти з ними.

Згідно з дослідженнями, взаємна природа цих груп, безкорисливість їх учасників і готовність допомогти є факторами, що визначають їх популярність.

Онлайн-шопінг

Це один з найбільш очевидних трендів Facebook.

Протягом багатьох років інтернет-магазини були невіддільною частиною життя споживача. Під час пандемії офлайн-магазини закрилися, а споживачі стали проводити набагато більше часу вдома, і у малого бізнесу з’явилося більше можливостей заробити в інтернеті.

Тому на початку 2020 року Facebook запустила сервіс Facebook Shops, який дозволяє продавцям створювати власні інтернет-магазини. Його завдання – «надихнути людей на шопінг і спростити купівлю та продаж онлайн».

Можна очікувати, що в наступному році все більше компаній будуть застосовувати Facebook Shops в якості додаткового каналу продажів і використовувати переваги бази з 2,6 млрд користувачів.

Реклама в стрічці новин

Facebook – одна з кращих соціальних мереж для маркетингу, і важливо знати не тільки її тренди, але і рекламну тактику інших брендів.

У 2021 році всі більше компаній будуть фокусувати рекламну стратегію на новинній стрічці Facebook.

За останніми даними, в 3 кв. 2020 року на рекламу в новинній стрічці компанії витрачали 58,2% свого маркетингового бюджету.

Не дивно, що бренди вибирають саме цей тип розміщення. CTR (click-through ratio, клікабельність) реклами в новинній стрічці Facebook – 1,82%. Для порівняння, CTR відео Facebook і вбудованої реклами склав 0,85% і 0,65% відповідно.

Чат-боти

Споживачі хочуть, щоб швидким і легким було не тільки доставлення продукту, але і спілкування з бізнесом. Саме тому індустрія чат-ботів процвітає.

Згідно з даними BusinessInsider, ринок чат-ботів зросте з $2,6 млрд у 2019 році до $9,4 млрд до 2024 року.

Можна очікувати, що цей інструмент використовуватимуть ще більше компаній – зараз в месенджері Facebook вже 40 млн корпоративних спамерських пошукових роботів. При цьому кожен місяць через месенджер відправляється 20 млрд повідомлень.

Також Facebook постійно працює над покращенням сервісу обміну повідомленнями як для бізнесу, так і для споживачів. Його новітні функції дають споживачам можливість призначати зустрічі через месенджер, а компаніям – створювати кампанії по лідогенераціі в самому месенджері.

Підтримка малого бізнесу

Малий бізнес особливо постраждав від економічного спаду, викликаного пандемією. Згідно з недавнім опитуванням, практично кожне третє підприємство малого та середнього бізнесу називає однією з головних проблем обмеження доступу до кредитів.

Тому на початку цього року Facebook оголосив, що виплатить гранти на $100 млн для 30 тисяч підприємств по всьому світу, щоб допомогти їм пережити цей важкий період.

Експерти прогнозують, що пандемія COVID-19 триватиме до 2021 року. Можна очікувати, що Facebook і далі надаватиме допомогу компаніям, щоб вони продовжували рекламувати свій бізнес в соціальній мережі.

Призначений для користувачів контент

Створений користувачами контент завжди був однією з найбільш ефективних і популярних форм маркетингу.

Велику частину цього року студії продакшену і звукозапису були закриті, і можливості компаній створювати відео були обмежені. Через це брендам довелося шукати альтернативи, і призначений для користувача контент почав швидко набирати популярність.

Це особливо помітно на Facebook. Останній аналіз показує, що кількість переглядів відео, створені не брендами, зросла більш ніж у два рази з 223 млрд в січні 2020 року до 495 млрд у серпні 2020 року.

Використання хештегів для поліпшення охоплення

Хештеги з’явилися в Twitter понад 10 років тому, і з того часу використовуються на різних платформах і навіть вийшли в офлайн. Сьогодні вони доступні в Instagram, LinkedIn і навіть Facebook.

Але цим все не обмежилося. Зараз Facebook працює над розширенням функціоналу хештегів, які повинні допомогти користувачам підвищити охоплення і стимулювати залучення.

Більш того, вводяться рекомендації хештегів, засновані на інтелектуальному введенні тексту. Оскільки нововведення ще тестується, цілком ймовірно, що це тільки початок роботи в цьому напрямку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu