Маркетинг, Новини, Розробникам, Стартапи, Технології

Топ-15 конструкторів сайтів. Огляд

21 Січня, 2024

Не забудьте поширити ❤️

Ця стаття познайомить вас з найкращими конструкторами сайтів. Уважно вивчивши всі їх переваги та недоліки, Ви зможете вибрати необхідний конструктор сайтів, який стане Вашим надійним помічником в просуванні бізнесу.

Конструктор сайтів – унікальна система, що дозволяє користувачам інтернет-ресурсів створювати сайти, не маючи відповідної технічної підготовки. Вона допомагає у виборі типу сайтів і сама робить всю складну процедуру для створення інтернет-ресурсу: готує шаблон дизайну і забезпечує належне кольорове оформлення. За допомогою унікальної системи можна розмістити на сторінках сайту зображення і текстові документи.

Завдяки конструктору власники інтернет-ресурсу можуть без проблем і додаткових фінансових вкладень вносити необхідні зміни та поправки на посадочні сторінки свого сайту.

Конструктор сайтів LP-mobi

Топ-15 конструкторів сайтів. Огляд - tech, startups, developers, news, online-marketing

LP-mobi має безкоштовний тариф, безкоштовні універсальні шаблони, аналітику для відстеження переглядів та замовлень і можливість створити лендінг без знань програмування. Сервіс також дозволяє додавати колег для колективної роботи над лендінгами та надає можливість подарувати лендінг.

Завдяки простому і зрозумілому функціоналу, користувач може легко змінювати контент та налаштовувати свій лендінг. Крім того, сервіс дозволяє скачати лендінг для розміщення на власному хостингу. Також можлива інтеграція з різними сервісами, такими як CRM-система LP-CRM та аренда дропплатформ CPASHKA, для полегшення управління замовленнями та статистикою.

Функція сповіщень у Telegram дозволяє отримувати інформацію про нові замовлення негайно. Також сервіс допомагає відстежувати трафік з рекламних кампаній на популярних платформах, таких як Facebook та Google.

Основні Переваги LP-mobi:

 1. Повністю Безкоштовний Тариф: Починайте без витрат, скориставшись безкоштовним тарифом LP-mobi.
 2. Безкоштовні Універсальні Шаблони: Використовуйте стильні та ефективні шаблони безкоштовно.
 3. Аналітика для Відстеження Переглядів та Замовлень: Отримуйте детальну статистику про ваші лендінги.
 4. Вбудований Хостинг: Зручний та безпечний хостинг для вашого веб-простору.
 5. Колективна Робота: Додавайте колег для спільної роботи над лендінгами.
 6. Створення Лендінгів Без Знань Програмування: Для тих, хто не програміст, але бажає власний сайт.
 7. Завантаження Лендінгів: Можливість скачувати лендінг для розміщення на власному хостингу.
 8. Інтеграція з Додатковими Сервісами: Підключайте CRM-системи та інші корисні інструменти.
 9. Сповіщення у Telegram: Отримуйте інформацію про нові замовлення миттєво.
 10. Інтеграція з Рекламними Платформами: Слідкуйте за трафіком з Facebook та Google.

З LP-mobi, вам не лише доступні потужні інструменти для створення лендінгів, але і повний функціонал для їх управління та покращення ефективності вашого онлайн-простору. Не обмежуйте себе, розпочніть розвиток вашого бізнесу в Інтернеті з LP-mobi вже сьогодні!

Конструктор сайтів uCoz.ua

uCoz.ua є багатофункціональним конструктором інтернет-ресурсів, який дає унікальну можливість користувачам створювати професійні та цікаві веб-сайти. Цей сервіс приваблює сайтостворювачів модульною структурою, універсальністю та доступом редагування вихідного коду HTML. За допомогою потужного функціоналу, яким володіє даний конструктор, створюють сайти-візитки, блоги та онлайн-магазини. Крім того, uCoz.ua здатний створювати нетипові сайти, які мають власний дизайн і структуру ресурсу. Конструктор являє собою безліч різнопланових модулів, об’єднаних одним інтерфейсом з величезною кількістю додаткових налаштувань. Будь-який модуль здатний виконати поставлені перед ним завдання.

Інтерфейс uCoz.ua відрізняється від інтерфейсів інших сервісів своєрідною структурою опцій. У сайтів, створених за допомогою даного конструктора, дуже зручна панель управління і подача функціоналу. Модульна структура спрощує систему управління.

Конструктор uCoz.ua використовує шорткоди (формату $КОД$, $ПРАПОР$). Вони дозволяють без проблем додавати на інтернет-ресурс типові елементи. Крім того, даний сервіс пропонує скористатися адмінбаром. Завдяки цій панелі можна легко знаходити потрібний матеріал і повідомлення.

Сервіс uCoz володіє ефективним SEO-модулем. Слід зазначити, що деякі можливості цього модуля недоступні в безкоштовній версії. Щоб сайт потрапив в ТОП пошукової видачі потрібно постійно наповнювати свій інтернет-ресурс цікавим контентом.

Основними перевагами сервісу є:

 • якісні модулі;
 • доступне редагування коду;
 • установка індивідуального шаблону з оригінальним дизайном;
 • чітка модульна структура сайту;
 • потужний функціонал;
 • наявність адмінбара;
 • ефективний SEO-модуль;
 • наявність системи шорткодов;
 • підключення SSL сертифікату до домену;
 • зручний інтерфейс;
 • технічна підтримка інтернет-ресурсу.

До істотних мінусів конструктора можна віднести:

 • обмеження безкоштовного тарифу;
 • дорожнечу тарифів;
 • невелика кількість дискового простору.

Конструктор Flexbe

Топ-15 конструкторів сайтів. Огляд - tech, startups, developers, news, online-marketing
До платформ, що дозволяє самостійно створити сайт або лендінг, відноситься конструктор сайтів Flexbe. За допомогою унікальної системи Flexbe можна здійснити запуск сайту без участі програмістів і дизайнерів. Даний конструктор створює сторінки сайту, використовуючи готові бланки. Творцям сайтів потрібно лише сконцентруватися на контенті, а дизайном і технологією створення займеться безпосередньо Flexbe.

Основною перевагою Flexbe вважається швидкий хостинг і ефективний захист сайтів від DDoS-атак. За допомогою конструктора можна легко перенести, новостворений інтернет-ресурс на інший хостинг.

Користуючись гармонійними блоками шаблонів, Ви створите інтернет-ресурс з високою конверсією. Конструктор сайтів Flexbe дуже зручно використовувати. Слідуючи покроковій інструкції, можна без проблем створити свій сайт.

Перевагою Flexbe є можливість створення галерей. Нові зображення можна додавати, не виходячи з браузера, і розміщувати на сторінках сайту.

Конструктор розділяє дизайнерську і текстову частини. Це дає унікальну можливість без проблем змінювати дизайн. Flexbe є хорошим помічником для самостійного створення сайтів. Він надійно зберігає файли на своєму сервері, виключаючи необхідність копіювання даних.

До недоліків конструктора Flexbe можна віднести невеликі обмеження в роботі з графічними елементами сайту.

Конструктор ULanding

Топ-15 конструкторів сайтів. Огляд - tech, startups, developers, news, online-marketing

ULanding є привабливою платформою для плідної діяльності маркетологів і бізнесменів.

Даний конструктор створює і тестує лендінги. За рахунок відмови від послуг програмістів, верстальників, дизайнерів в значній мірі знижуються витрати на маркетинг і рекламну продукцію. Розробкою сайту, тестуванням і внесенням змін в посадочні сторінки займається конструктор ULanding.

Переваги та недоліки конструктора ULanding

Вбудована система аналітики допомагає відслідковувати результати лендінгу. Аналіз відвідуваності допомагає отримати правильну відповідь на питання: яка рекламна продукція або який тип інтернет-користувачів приносять гарний прибуток.

Конструктор дозволяє збирати заявки на одній панелі. Всі ліди збираються в конкретному місці і знаходяться під постійним контролем. ULanding сортує їх за типами і датами надходження.

Система обліку клієнтів і угод, створена конструктором, проста і доступна. З її допомогою можна значно збільшити число продажів. Конструктор ULanding створює гнучку настройку лідів. Він пропонує безкоштовний сервіс Google для створення детальної статистики відвідувачів Лендінгів.

Недоліком конструктора ULanding є повільна швидкість завантаження сайту.

Конструктор сайтів Wix

Топ-15 конструкторів сайтів. Огляд - tech, startups, developers, news, online-marketing

Wix вважається найпрофесійнішим і авторитетним конструктором сайтів. Дана платформа пропонує величезний вибір шаблонів веб-сайту і HTML5-редактор з різними додатками, графікою, галереями зображень. Завдяки налаштованим шаблонами змінюються дизайн, кольорове оформлення, текстові документи. Конструктор надає користувачам унікальний шанс для самостійного створення інтернет-ресурсу.

Wix має в розпорядженні найбагатший набір інструментів, використовуючи які можна створювати чудові багатофункціональні сайти. Конструктор Wix відкриває великі можливості користувачам інтернет-ресурсів. Для створення безкоштовних сайтів на Wix, розробники конструктора пропонують два способи. У першому варіанті задіяний редактор Wix, у другому варіанті використовується штучний інтелект. Розширенню функціональності сайту сприяє платформа Corvid від Wix. За допомогою такого інструментарію можна самостійно створити надійний і авторитетний інтернет-ресурс.

Редактор Wix має величезний потенціал для створення дизайну. Він пропонує користувачам величезну кількість дизайнерських шаблонів. Платформа Wix налаштовує і доводить до повної досконалості будь-який дизайн. За допомогою редактора можна оживити сайт анімацією, побудувати свою базу даних, додати код у вбудований IDE і підключитися до сотень API.

Розробники конструктора впровадили систему Wix ADI, тобто штучний інтелект для створення веб-дизайну. Wix ADI створює інтернет-ресурс з редагованих блоків з відповідним контентом. Для цього необхідно всього лише вибрати один з варіантів оформлення, налаштувати макет і підключити необхідні функції. Штучний інтелект виконає складну роботу миттєво. Опублікувати свій сайт можна в один клік.

До переваг конструктора можна віднести:

 • величезний вибір дизайнерських шаблонів:
 • багатофункціональність редактора;
 • гнучкість і різноманітність налаштувань;
 • доступний інтерфейс;

Основним недоліком конструктора Wix є обмежений швидкісний режим завантаження сайту.

Wix можна сміливо віднести до найтоповішим конструкторів сайтів. Дані статистики показують, що понад 100 мільйонів чоловік з різних країн світу віддають перевагу платформі Wix. Даний конструктор створює унікальні сайти для управління бізнесом.

Конструктор uKit

uKit є унікальною платформою, де робота з інтернет-ресурсом проходить в браузері, а хмарний сервер зберігає всі результати. На початковому етапі необхідно пройти реєстрацію, а потім приступити до вибору готового шаблону і колірного оформлення сайту. Конструктор зручний, доступний і простий в роботі. Для внесення змін до шаблону необхідно лише додати або видалити готовий блок, перемістивши його мишкою (drag’n’drop). Слід зазначити, що процедура SEO-просування на сайті проходить в візуальному режимі.

Основне правило конструктора сайтів uKit – це доступність і простота створення безкоштовних сайтів. Користувачі отримують унікальну можливість проявити свою фантазію і винахідливість або скористатися заготовленими варіантами.

Сайти, створені на uKit адаптивні. Конструктор сайту пропонує великий вибір готових шрифтових пар, які служать важливим аспектом при оформленні сторінок сайту. Єдина сітка збільшує цілісність сприйняття інтернет-ресурсу. Візуальний редактор конструктора дозволяє додавати елементи, які необхідні для створення адаптивного сайту.

За допомогою uKit можна закріпити за інтернет-ресурсом доменне ім’я, яке допоможе клієнтам швидко запам’ятати адресу сайту. Для SEO-просування розробники конструктора пропонують вбудований візард, який визначає готовність сайту до просування.

Переваги uKit:

 • простота у використанні;
 • доступний інтерфейс;
 • постійне SEO-просування інтернет-ресурсу;
 • доступність проведення аналізу роботи сайту.

Головним недоліком конструктора uKit є недоробка функціоналу.

Конструктор uKit, безсумнівно, є надійним помічником для тих інтернет-користувачів, хто, не володіючи технічними знаннями, готовий самостійно створити багатофункціональний сайт з хорошим дизайном.

Конструктор Weblium

Платформу Weblium вважають традиційно класичним конструктором сайтів.

Завдяки Weblium можна самостійно створити інтернет-ресурс з чудовим дизайном. Унікальна платформа швидко і без серйозних фінансових вкладень створює сайти і пропонує користувачам доступ до зручної панелі керування.

Унікальну платформу Weblium можна віднести до продуктів нового покоління. Сайти створюються з використанням новітніх технологій. За допомогою робота-дизайнера проводиться автоматичне налаштування зовнішнього вигляду інтернет-ресурсу під час редагування. Одним лише кліком штучний інтелект може миттєво змінити дизайн сайту.

Конструктор сайтів Weblium допомагає створювати сайти з заготовленими блоками і дизайнерськими шаблонами. Це в значній мірі прискорює процес створення інтернет-ресурсу. Сайти, створені на платформі Weblium надшвидкі.

Згідно з даними статистики, багато клієнтів Weblium створюють свої сайти з рейтингом 90-100 в Google PageSpeed Insights. Конструктор вельми зручний і простий у використанні. Клієнти Weblium швидко отримують бажаний результат. Базова версія інтернет-ресурсу створюється за 8 хвилин. Створити хороший сайт – унікальна можливість для просування бізнесу.

До переваг можна віднести:

 • широкий функціонал;
 • простоту і швидкість створення інтернет-ресурсу;
 • інтуїтивний інтерфейс;
 • великий вибір дизайнерських шаблонів.

Основним недоліком конструктора Weblium є повільна швидкість завантаження складних елементів інтернет-ресурсу.

Конструктор сайтів Site.pro

Site.pro є професійним конструктором сайтів, який дозволяє крім розробки «під ключ» імпортувати готові сторінки для подальшого їх редагування. Даний сервіс орієнтований в першу чергу на створення комерційних проектів, зокрема онлайн-магазинів. Крім того, Site.pro створює посадкові сторінки і блоги.

Користуючись платформою Site.pro можна швидко і ефективно створювати сучасні інтернет-ресурси. Всі елементи конструктора додаються або переносяться одним рухом комп’ютерної мишки. Для створення сайтів на платформі Site.pro не потрібні спеціальні знання мов програмування. Створені даними конструктором інтернет-ресурси функціональні і сучасні.

У розпорядження користувачів сервіс Site.pro надає 190 готових дизайнерських шаблонів для створення блогів, онлай-магазинів і посадкових сторінок. Стандартні шаблони легко налаштовуються. У них швидко змінюється шрифт, колір основних елементів, набір і розташування кнопок. Візуальний редактор конструктора Site.pro вельми зручний у використанні.

Основні переваги сервісу:

 • простота у використанні;
 • потужний функціонал;
 • приєднання власного домену на безкоштовному тарифі;
 • відсутність обмежень в придбанні домену та SSL-сертифікату;
 • можливість перенесення сайту на інший хостинг;
 • установка рекламних блоків;
 • широкий вибір готових шаблонів;
 • можливість редагування.

До істотних недоліків конструктора сайтів Site.pro відноситься слабка технічна підтримка користувачів на безкоштовному тарифі. Крім того, неможливо виправити в редакторі кодування сторінок, якщо інтернет-ресурс працює в безкоштовному режимі.

Конструктор сайтів Instapage

Instapage є закордонним онлайн-конструктором інтернет-ресурсів. Його візуальний редактор допомагає редагувати цільові сторінки сайтів і цілеспрямовано направляти їх на призначену для користувача аудиторію. Для отримання доступу до безкоштовних інструментів конструктора необхідно зареєструватися на сервісі Instapage. Термін дії безкоштовного тарифу – два тижні.

Платформа Instapage вкрай необхідна підприємцям малого бізнесу, які починають з нуля свою комерційну діяльність. Професійний конструктор Instapage допоможе бізнесменам в створенні якісного Лендінгу. За допомогою даного сервісу можна легко оптимізувати цільові сторінки інтернет-ресурсів для пошукових систем, проводити роздільне A/B тестування сторінок і збирати інформаційний матеріал про потенційних клієнтів.

Інтерфейс конструктора досить зручний у використанні. Розробники сервісу подбали про те, щоб Instapage позбавив клієнтів від рутини, пов’язаної зі створенням і розкручуванням сайтів. Не маючи спеціальних навичок в сфері програмування та дизайну, будь-який інтернет-користувач може легко створити якісний Лендінг.
За допомогою готових дизайнерських шаблонів можна швидко зібрати власний інтернет-ресурс і створити ефективний майданчик для просування бізнес-проекту.

Основні переваги сервісу:

 • простота у використанні;
 • різноманітність функцій;
 • величезний вибір дизайнерських шаблонів;
 • унікальний візуальний редактор;
 • надійний хостинг;
 • SEO-оптимізація;
 • просування сайту в ТОП пошукової видачі.

До недоліків конструктора можна віднести присутність реклами сервісу в безкоштовному пакеті.

У конструктора Instapage переваг набагато більше, ніж недоліків. Інтернет-ресурси, створені на базі даного сервісу, безсумнівно, посприяють розвитку і просуванню бізнесу.

Конструктор сайтів Unbounce

Unbounce – являє хмарний сервіс, за допомогою якого маркетологи можуть створювати і оптимізувати професійні Лендінги. Різноманіття функцій конструктора Unbounce дає унікальну можливість творцям сайтів, рекламодавцям і дизайнерам проводити перевірку цільових сторінок перед A/B тестуванням. Завдяки даному сервісу спрощується процес складання і публікації сайту.

Каталог сервісу представлений більш ніж 100 професійними і адаптивними дизайнерськими шаблонами. Основними інструментами сервісу є: візуальний редактор з опцією «drag and drop» і генератор лідів. Ці інструменти в значній мірі вдосконалюють процес створення сайту. Крім того, конструктор Unbounce відображає статистику і інтегрує сайти з іншими популярними сервісами.

Онлайн конструктором передбачено автоматичне SSL-шифрування. Він надає користувачам безкоштовний 30-денний пробний період. Це першокласний конструктор для створення професійних інтернет-ресурсів з точки зору дизайну. Він чітко вибудовує демоверсії сайтів. Для створення професійного сайту потрібно лише вибрати дизайн і наповнити його власним контентом.

Unbounce є потужним спеціалізованим сервісом, здатним не тільки створювати landing page для бізнесу, але відстежувати їх ефективність за маркетинговими показниками.

До основних переваг відносяться:

 • великий вибір готових дизайнерських шаблонів;
 • потужний функціонал;
 • візуальний редактор з опцією drag and drop;
 • генератор лідів;
 • автоматичне SSL-шифрування;
 • інтеграція сайту з популярними сервісами.

Мінусом конструктора Unbounce багато користувачів вважають занадто високі тарифи, оплачувати які під силу лише великим компаніям або агентствам з реклами.

Конструктор сайтів Webflow

Webflow – конструктор сайтів нового покоління. Даний сервіс дуже багатогранний. За допомогою унікального редактора і методів програмування конструктор Webflow створює цільові сторінки інтернет-ресурсів. Універсальний онлайн-сервіс оптимально підходить для створення лендінгів, блогів або візиток. Архів створених інтернет-ресурсів може експортуватися на сторонні хостинги.

Конструктор Webflow володіє потужним функціоналом, який допомагає створювати ефективні сторінки інтернет-ресурсу. Онлайн-редактор сервісу є справжнім помічником дизайнерам і розробникам сайтів.

Webflow має візуальний редактор з технологією drag and drop. Цей інструмент конструктора дозволяє користувачам створювати веб-сторінки з колонками, списками, анімацією. У розпорядженні творців сайтів величезний вибір платних і безкоштовних дизайнерських шаблонів. Крім того, сервіс Webflow пропонує користувачам відеоінструкції зі створення якісних сайтів. За допомогою даного конструктора можна легко інтегрувати свій інтернет-ресурс з популярними сервісами.

Основні переваги:

 • простота у використанні;
 • потужний функціонал;
 • різноманітність редагованих дизайнерських шаблонів;
 • функціональний візуальний редактор;
 • швидка інтеграція сайту з популярними сервісами.

Важливою перевагою сучасного конструктора сайтів Webflow можна вважати безкоштовний тарифний план для створення лендінгу або візитки.

До недоліків даного сервісу відноситься відсутність російськомовної локалізації і дорогі тарифні плани для створення онлайн – магазинів. Наприклад, помісячна вартість такого тарифу становить 42 долари США.

Обмежена сумісність з браузерами теж є істотним мінусом в роботі конструктора Webflow. Оптимальна сумісність тільки з Google Chrome. Стабільну роботу з іншими браузерами даний сервіс не гарантує.

Конструктор сайтів Bazium

Платформа Bazium ідеально підходить для створення як лендінгів так і онлайн-магазинів. За допомогою даного сервісу можна без проблем створити хороший сайт і швидко запустити його в роботу. Крім того, Bazium надає користувачам величезний вибір веб-семінарів для повноцінного навчання. Сервіс Bazium постійно покращує свою роботу. Для створення унікальних сайтів даний конструктор використовує наскрізні блоки. Вони допомагають автоматично редагувати інформаційний матеріал на сторінках сайту.

Конструктор має візуальний редактор з блочною версткою. Сервіс має в своєму розпорядженні велику кількість готових дизайнерських шаблонів. Наприклад, для створення онлайн-магазину конструктор має 14 дизайнерських шаблонів, для лендінгів 6 штук, для навчальних курсів 2 шаблони.

Візуальний редактор Bazium має потужний інструментарій. З його допомогою можна: вибрати шрифт, управляти адаптивною версткою, вибирати типи блоків, налаштовувати фон, завантажувати фонові зображення, налаштувати діапазон видимості. До речі, налаштування діапазону видимості дуже важлива для мобільної версії веб-сайту.

Даний сервіс чудово оптимізує сторінки сайту за запитами пошукових систем. SEO-параметри має кожна сторінка веб-ресурсу. Для аналізу поведінки користувачів сайту конструктор пропонує інструменти аналітики, такі як Google Analytics.

Сервіс Bazium надає користувачам доступну тарифну сітку. Вартість тарифу пов’язана з тривалістю періоду підписки.

До основних переваг сервісу відносяться:

 • простота у використанні;
 • хороші дизайнерські шаблони;
 • потужний інструментарій візуального редактора;
 • адаптивна верстка сторінок сайту;
 • розгорнута технічна підтримка веб-ресурсу.

До того ж, на сторінки онлайн-магазину можна без проблем додавати HTML-код, відео та інші необхідні якісному сайту елементи.

Істотними недоліками конструктора є:

 • обмежений вибір блоків, що призводить до однотипності сайтів;
 • відсутність автоматичного збереження даних.

Конструктор сайтів Creatium

Сервіс Creatium можна віднести до професійних конструкторів інтернет-ресурсів, за допомогою яких успішно створюються Landing Page і багатосторінкові сайти, що підвищують рівень продажів. Сайти збираються з готових дизайнерських блоків або з окремих елементів. На відміну від інших конструкторів Creatium користується живими шаблонами, які мають величезну кількість комбінацій кольору і шрифтів. Вибравши живий шаблон можна миттєво змінювати кольори та шрифтові пари, зробивши інтернет-ресурс унікальним.

Конструктор Creatium має багато нововведень, одними з яких є Popup-вікна. Вони допомагають редагувати швидкість анімації. Для створення унікального дизайну без обмежень конструктор використовує «Zero-блок» і секції з шарами. Наскрізні секції легко створюють повноцінні інтернет-ресурси. Creatium володіє потужним функціоналом: інструментарієм маркетолога, системою СРМ з аналітикою.

Сайти, створені з використанням даного конструктора, чудово індексуються пошуковими системами. Сторінки інтернет-ресурсів адаптивні під смартфони. Просування сайтів в SEO сприяє автоматична генерація sitemap.xml і robots.txt. Надійність безпечного з’єднання підтверджує наявність SSL-сертифікату. Конструктор Creatium пропонує користувачам 300 шаблонів з гнучкими налаштуваннями. Унікальні можливості редактора допоможуть вільно переміщувати віджети, легко визначати розмір і положення елементів і створювати шари з будь-яких віджетів.

За допомогою даного сервісу можна створити адаптивну версію, можна окрему для мобільних пристроїв. При цьому вони будуть відкриватися на одному домені.
Сайти, створені конструктором Creatium, чудово керують конверсією.

Кожному підприємцю відомо про складнощі системи маркетингу. Для вирішення виниклих проблем Creatium пропонує А/Б тестування. Всі інтернет-ресурси створені сервісом Creatium мають всебічну технічну підтримку. Користувачам допоможуть швидко розібратися: як створити квіз-форму, правильно встановити лічильник метрики або домен.

До головних переваг сервісу слід віднести:

 • простоту в використанні;
 • великий вибір готових шаблонів з гнучкими налаштуваннями;
 • А/Б тестування;
 • наявність SSL-сертифікату;
 • Popup-вікна;
 • наскрізні секції;
 • систему СРМ з аналітикою;
 • ефективне SEO-просування інтернет-ресурсів.

Основним недоліком даного конструктора є дорогий тариф. Користувачам потрібно буде за пристойну плату купувати всі необхідні функції.

Конструктор сайтів Tilda

Увага! Tilda присутня в цьому списку лише для інформації!
Не рекомендуємо користуватись цим сервісом!

Топ-15 конструкторів сайтів. Огляд - tech, startups, developers, news, online-marketing

Tilda є інтуїтивним конструктором інтернет-ресурсів. Для їх створення не потрібні спеціальні знання мов програмування і веб-дизайну. За допомогою унікального сервісу можна створити веб-сайт, онлайн-магазин, посадкову сторінку і блог. Для створення будь-якого інтернет-ресурсу застосовуються готові блоки, адаптовані під мобільні пристрої. Вбудований редактор Zero Block допомагає спроектувати власний блок за допомогою окремих модулів.

Особливості, якими наділений конструктор сайтів Tilda, вигідно відрізняють його від конкурентів. На особливу увагу заслуговує гармонійний візуальний контент, оформлений даним конструктором.

Платформа Tilda має колекцію блоків для подачі візуального контенту. Такі блоки в значній мірі розширюють можливості творцям сайтів. До того ж, конструктор має величезний вибір шрифтів і дає унікальну можливість завантажувати свої файли шрифтів і підключати TypeKit аккаунт.

За допомогою конструктора Tilda можна створювати інтернет-магазини, використовуючи дизайнерські шаблони або блоки. Потрібно лише вибрати один із способів прийому платежів, опублікувати сайт і онлайн-магазин готовий до роботи з клієнтами. Всю інформацію про замовлення отримують на електронну пошту, в Google Drive і в CRM.

Сервіс Tilda допомагає ефективно відслідковувати нові напрямки в дизайні. Саме тому сайти, створені Tilda завжди актуальні. Доступний інтерфейс робить сайт більш привабливим для користувачів. Крім того, даний конструктор оптимізує інтернет-ресурс для пошукових систем, і надає можливість контролювати роботу сайту в пошуковій видачі.

Слід відзначити високу швидкість завантаження інтернет-ресурсів. Це досягається за рахунок зберігання зображень в системі CDN. Tilda чудово інтегрує сайти з популярними сервісами та володіє відмінним функціоналом для SEO-просування інтернет-ресурсу. Даний конструктор має весь інструментарій для SEO-оптимізації, зокрема теги H1 і alt. Вбудована система CRM допомагає ефективно працювати з заявками клієнтів.

За допомогою конструктора можна підключити Google Analytics і Яндекс. Метрику і отримувати інформацію про відвідуваність інтернет-ресурсу.

Основні переваги сервісу:

 • простота у використанні;
 • продуманий інтерфейс;
 • великий вибір готових дизайнерських шаблонів;
 • блоковий механізм редагування;
 • інтеграція з популярними сервісами;
 • наявність вбудованих інструментів для створення онлайн-магазинів;
 • великий вибір шрифтів;
 • гнучке налаштування мобільної версії.

Головними недоліком конструктора Tilda багато інтернет-користувачі вважають занадто високу вартість тарифів. А також, варто відзначити той факт, що засновником сервісу є росіянином, та й компанія зареєстрована у Росії. 

Ще один мінус даного конструктора полягає в однотипності дизайнерських шаблонів. Всі сайти, створені за допомогою конструктора Tilda схожі один на одного. Можна без особливих зусиль визначити їх походження.

Конструктор сайтів Vigbo

Сервіс Vigbo хороший помічник у створенні сайтів-портфоліо. Даний конструктор легко відрізнити від інших сервісів оригінальною панеллю керування. Для запуску інтернет-ресурсу все зосереджено в одному місці. Vigbo зручний в управлінні і має хорошу технічну підтримку. Творцям інтернет-ресурсів не будуть потрібні спеціальні навички в області програмування і веб-дизайну. За допомогою конструктора Vigbo можна без проблем змінити дизайн створюваного інтернет-ресурсу. Сервіс має чудовий візуальний редактор, який дозволяє швидко відредагувати вміст веб-сайту. Завдяки унікальному редактору можна швидко наповнити сайт необхідним текстовим матеріалом, фотографіями і відео.

Розробники конструктора підготували багато готових блоків, тому зібрати потрібну сторінку не складе труднощів, просто слід замінити текстові документи і зображення і сторінка сайту буде готова.

Для створення унікального дизайну конструктор пропонує користуватися набором віджетів. Сервіс Vigbo привертає творців інтернет-ресурсів доступною системою управління. Вона дозволяє швидко заповнити сайт потрібним контентом. Для цього немає необхідності вивчати HTML і Java Script, а цілком достатньо технічної підтримки ресурсу.

Vigbo допомагає створювати будь-яку кількість сторінок і здійснювати завантаження великого обсягу фото і відео матеріалів. Крім того, даний конструктор за допомогою простих налаштувань дозволяє проводити ефективну SEO-оптимізацію сайту.

Vigbo допомагає аналізувати поведінку відвідувачів і ефективність просування інтернет-ресурсу в пошукових системах.

Важливе значення для творців інтернет-ресурсів має швидке підключення домену. Створений за допомогою Vigbo сайт має унікальну адресу.

Головними перевагами сервісу є:

 • необмежений дисковий простір;
 • висока швидкість завантаження сторінок сайту;
 • зручна система управління веб-сайтом;
 • великий вибір опцій візуального редактора;
 • швидке підключення інструментів збору статистичних даних;
 • інтегрування з популярними сервісами;
 • SEO-просування сайту в пошукових системах;
 • технічна підтримка інтернет-ресурсу.

До основних недоліків Vigbo можна віднести:

 • обмежений вибір і однотипність готових дизайнерських шаблонів;
 • відсутність безкоштовного пробного періоду для оцінки функціональних особливостей конструктора;
 • високу вартість тарифів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu