Бізнес, Новини, Поради

Як швидко та вигідно запустити новий проєкт — правило 1-50

25 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Одне просте правило може змінити ваше мислення про те, як підходити до нових проєктів і перевіряти їх життєздатність.

Правило 1-50

Як тільки ви плануєте почати новий проєкт, запитайте себе:

Як швидко та вигідно запустити новий проєкт — правило 1-50 - porady, news, businessЯк швидко та вигідно запустити новий проєкт — правило 1-50 - porady, news, business

Як я можу створити та запустити це в ОДИН день і при цьому отримати 50% результатів?

У всіх нас є великі ідеї. Ідеї, на створення яких підуть тижні, місяці або навіть роки.

Наприклад, є люди, які хочуть запустити онлайн-курс, але їм потрібні місяці, перш ніж вони почнуть надавати свої послуги. Але це можна зробити за годину або дві, використовуючи Magnifi.io.

Це займе всього кілька хвилин, і ви зможете почати вчити інших людей. Ви встановлюєте ціну за хвилину. Люди можуть зателефонувати вам у ваш вільний час або записатися на прийом до вас онлайн.

Як працює правило 1-50?

1. Це правило змушує вас думати нестандартно

Ви боїтеся почати проєкт, тому що він занадто амбітний?

Всі бояться.

Почніть думати про те, як ви можете скоротити розробку продукту до одного дня. Перестаньте говорити, що це неможливо, і будьте готові думати інакше.

2. Ви дійсно можете вписати правило 1-50 у свій графік

Я чув, як багато людей кажуть, що у них немає часу, щоб реалізувати великі ідеї. Ну, це, ймовірно, правда. Їх ідеї занадто великі, щоб їх можна було реалізувати традиційними методами.

Коли ви знаходите спосіб втілити свою ідею в життя за один день і отримати 50% результатів, раптово графік перестає бути таким вже напруженим.

3. Ви можете принести величезну цінність людям, досягнувши тільки 50% результатів

Ви можете допомагати великій кількості людей, іноді й шляхом недосконалості.

4. Ви можете отримувати прибуток набагато швидше, ніж думаєте

Коли ви запускаєте продукт за один день, ви економите величезну суму на вартості розробки та можете відразу почати заробляти.

Як ви можете застосувати правило 1-50 для ваших проєктів

Ось п’ятиетапний процес використання правила для вашого наступного амбітного проєкту.

Крок 1: Визначте, що таке 100% результат для вашого проєкту.

Постарайтеся розписати якомога докладніше. Використовуйте кількісні показники, наприклад:

 • Я хочу, щоб мої користувачі заробляли не менше 100 доларів на місяць, працюючи по одній годині в день п’ять разів на тиждень.
 • Я хочу, щоб мої користувачі вивчали одну нову навичку щомісяця.
 • Я хочу, щоб мої користувачі досягли 80% цілей, які вони ставлять перед собою щомісяця.
 • Я хочу, щоб мої користувачі отримували на 50% більше переглядів своїх статей.

Постарайтеся обмежити мету одним або двома кількісними показниками. Яку реальну цінність ви приносите своїм користувачам за допомогою продукту або послуги?

Крок 2. Визначте, які завдання і дії необхідно виконати, щоб отримати 100% результатів.

 • Як буде побудований продукт або послуга? Це курс, вебсайт, шаблон електронної таблиці, спеціальне програмне забезпечення, фізичний продукт, послуга або щось ще?
 • Які його компоненти? Скільки вебсторінок? Скільки листів? Який матеріал вам потрібен для створення продукту? Чи потрібно товариство?
 • Які дії потрібно зробити? Ви можете зробити це в поодинці? Вам потрібні фрілансери Вам потрібно піти в магазин і купити матеріал? Вам потрібно з кимось зв’язатися?

Крок 3: Оцініть, наскільки важлива кожна задача і дію стосовно наміченого результату.

Для кожного з компонентів з кроку 2 з’ясуйте, наскільки кожен з них сприяє досягненню бажаних результатів. Витратьте багато часу на це.

Якщо ми використовуємо приклад з коучингом, то 100% результатів означають допомогу вашим клієнтам в досягненні цілей, які ви поставили разом.

Ось як це можна зробити:

 • 1%: створити домашню сторінку для сайту
 • 1%: створити сторінку контактів для вебсайту
 • 1%: інтегрувати платіжну систему на сайті
 • 1%: налаштувати провайдера електронної пошти
 • 1%: налаштувати базу даних клієнтів
 • 1%: налаштувати календар
 • 1%: встановити програмне забезпечення для відеодзвінків
 • 5%: стратегічне планування
 • 60%: дзвонити
 • 27%: зв’язатися з клієнтом

Це дуже схематично, але, дивлячись на це, ви можете зрозуміти, наскільки це може здатися непростим на перший погляд, поки ви не зрозумієте, що більшість завдань не наближають вас до результатів.

Знайдіть рішення, які усувають перешкоди. У цьому прикладі Magnifi.io бере на себе все вищеперелічене, за винятком трьох останніх пунктів. Це вже ваша робота.

Крок 4: Об’єднайте завдання і дії, що ведуть до 50% результатів.

Якщо я хочу, щоб мої користувачі отримували на 50% більше переглядів статей, які компоненти дають приблизно 50% результатів?

Тема – це саме те, що приносить більше переглядів. Тому продукту потрібен хороший спосіб створювати гарні заголовки.

Крок 5: З’ясуйте, які існуючі інструменти ви можете використовувати для кожного завдання і дії, і як їх комбінувати для досягнення 50% результатів.

Це дуже важливо. Не винаходьте велосипед! Є так багато чудових інструментів, щоб швидко запустити готовий продукт.

 • Сайти: Squarespace, Wix
 • Таблиці/Бази даних: Google Spreadsheet, Airtable
 • Навчання: Magnifi.io
 • Курси: Teachable, Mailerlite, Mailchimp
 • Цільові сторінки: MailerLite, Mailchimp, Squarespace, Lead Pages, ClickFunnels
 • Платіжні рішення: Paypal, Stripe
 • Спільнота: Групи Facebook, Slack Channel, Discord
 • Книги: Scrivener, Microsoft Word, Google Документи

Комбінуючи перераховані вище інструменти, ви можете створювати різні типи продуктів і послуг менше ніж за день.

Крок 6: Використовуйте свій список розсилань, друзів, місцеві події та соціальні мережі для просування нового продукту або послуги.

Більшість продуктів або послуг, які ви створите за один день, не матимуть дуже високу ціну. Список розсилання, нехай і невеликий, повинен принести вам трохи продажів. У вашому наступному розсиланні випадково згадайте про вашу нову пропозицію.

Ви також можете показати це своїм друзям. Вони можуть не купувати, але можуть поширювати інформацію про вас і давати вам відгуки. Сарафанне радіо залишається потужним інструментом.

Ви можете просувати продукт в соціальних мережах, але завжди пам’ятайте, що люди купують у людей. Все, що виглядає як реклама, не працюватиме.

Втрачений спосіб продажу – спілкування в групах за інтересами. Неминуче, ви будете говорити про себе і про те, що ви робите. Люди обов’язково зацікавляться. Багато з них або куплять ваш продукт, або допоможуть поширити інформацію.

Інші приклади

Створіть електронний курс

Кілька людей, яких я знаю, створили курс, який поширювався виключно електронною поштою. Він складався з відправки одного важливого уроку щодня протягом 30 днів. Це легко зробити за допомогою Mailerlite, Mailchimp або будь-якого іншого інструменту розсилання. Якщо у вас вже є контент, створення продукту не займе багато часу. Якщо у вас ще немає контенту, у вас є день між листами!

Залежно від вашої «популярності», ви можете брати від 30 до 300 доларів за такий курс. Якщо ви зробите один продаж в цей день, ви вже заробите 30 доларів. Але що приємно в курсі електронної пошти, так це те, що ви продовжите заробляти гроші після його випуску, постійно збільшуючи його цінність.

Створіть електронну книгу з контенту, який ви вже написали

Зібрати книгу з уже написаного раніше можна менш ніж за день. Використовуючи Amazon Kindle, ви можете просувати свою книгу безкоштовно протягом короткого періоду часу, щоб ви могли зібрати неоціненні відгуки. Якщо у вас є кілька відгуків, продажі можуть бути досить пристойними. Якщо ви все робите правильно, продаж 100 копій в місяць, безумовно, здійсненний, і чим більше відгуків ви зберете, тим легше буде продати.

Правило 1-50 полягає у випуску продукту, створеного за один день, який надається користувачу 50% вартості, а потім масштабується.

Цей підхід виконує дві дивовижні речі:

 • Ви отримуєте ранній зворотний зв’язок від ваших користувачів; а також
 • Трохи грошей, щоб допомогти вам вивести його на наступний рівень.

Отже, наступного разу, коли ви подумаєте про великий і амбітний проєкт, згадайте про правило 1-50. Подумайте нестандартно і з’ясуйте, які інструменти ви можете творчо комбінувати для створення свого продукту або послуги. Використовуючи правило 1-50, ви можете почати отримувати прибуток менше ніж за 24 години.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu