Гроші, Криптовалюти, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Технології, Топ

Українське Solana комʼюніті Kumeka Team запускає безплатне навчання блокчейн розробці — Solana BootCamp

25 Квітня, 2024

Не забудьте поширити ❤️

З 7 травня 2024 року розпочнеться інтенсивний шеститижневий навчальний онлайн-буткемп для всіх охочих ознайомитися з блокчейн-розробкою та навчитися створювати програми на блокчейні Solana.

Взяти участь можуть розробники всіх рівнів з web2 та web3. Знання криптографії чи мови Rust не потрібні.

Головна умова — розуміння TypeScript, оскільки це мова для JS/TS SDK. До того ж розуміння строго типізованих мов є гарною базою для вивчення Rust.

Що учасники навчаться впродовж буткемпу?

Після буткемпу учасники зможуть самостійно створювати прості програми на Solana. Також розробники зможуть долучитися до українського Solana хакатону від Kumeka Team в рамках Ukrainian Blockchain Week.

“Після завершення глобального хакатону Solana Renaissance, на який залучалися українські команди, ми заручилися підтримкою Solana Foundation аби полегшити онбордінг в технологію. Адже під час хакатону багато команд потребували Solana Rust розробників для реалізації своїх проектів.

Тож разом з нашими Learning партнерами, IdeaSoft Career Booster, ми готуємо український переклад їхнього курсу Rust + Solana development for Beginners, а також окрему інтенсивну програму буткемпу для розробників, які навіть можуть бути незнайомими з основами криптографії», – розповідає Андрій Гнатюк, co-founder Kumeka Team

Всі українські проєкти мають бути побаченими та почутими — вважають засновники Kumeka Team. Тож після глобального хакатону Solana Renaissance 2024 комʼюніті запускає український хакатон за підтримки Solana Foundation, який буде проходити впродовж Ukrainian Blockchain Week.

Kumekathon стартує з 17 червня та закінчується 22 червня. На хакатоні очікують всі українські проекти, дотичні до блокчейну Solana. Це як проєкти, які брали участь в глобальному хакатоні Solana, так і нові учасники. Тож випускники буткемпу можуть долучитися і до хакатону Kumekathon.

Призи для випускників буткемпу

Всі учасники, які пройдуть буткемп до кінця, отримають NFT-сертифікат як доказ навчання.  А також візьмуть участь в розіграші крутих призів від Kumeka Team:

  • Ноутбук MacBook Air 13
  • Навушники Airpods Pro 2
  • Зарядна станція Bluetti EB3

Як доєднатися до Bootcamp?

Для участі в травневому Bootcamp від Kumeka Team реєструйтеся за посиланням:
https://lu.ma/fbh45wjs

Також питання можна ставити в Discord комʼюніті Kumeka Team. Також представники Solana в Україна — Андрій Гнатюк та Марк Лецюк будуть раді допомогти проектам щодо підготовки до хакатону.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu