Соціальні медіа

Скандал з Facebook: приватні фото випадково стали доступні 1500 додаткам

14 Грудня, 2018

Не забудьте поширити ❤️

На сторінці використано фото Wong/Getty Images

  • Facebook заявив, що виявив помилку, яка дозволила отримати доступ до неопублікованих фотографій Facebook 6,8 мільйонів користувачів, які з’єднали свій аккаунт з 1500 додатками на Faceebok
  • Фотографії включають в себе ті, що розміщені на Facebook Stories і Facebook Marketplace, а також ті, які були завантажені, але ними ніколи не ділились, повідомляє Facebook.
  • “На жаль, це сталося”, – йдеться в повідомленні Facebook.

В п’ятницю у своїй публікації, орієнтованій на розробників, Facebook заявив, що він виявив неприємну помилку у своєму програмному забезпеченні для фотографій.

Ця помилка дозволила авторизованим додаткам отримувати доступ до фотографій, які люди завантажили на Facebook, але публічно ними не ділились, а також фотографій, розміщеними у Facebook Marketplace та Facebook Stories.

Є кілька випадків, коли хтось, можливо, завантажив фотографію, але не поділився нею, пояснив Facebook.

“Наприклад, якщо хтось завантажує фотографію до Facebook, але не завершує публікацію – можливо, через те, втративсь зв’язок мережі, чи людина пішла на зустріч, ми в свою чергу зберігаємо копію цієї фотографії, щоб фото було доступне, для завершення публікації”, сказано у заяві від Facebook.

Виявилось, що ця помилка могла вплинути на 6.8 млн. користувачів, 1500 додатків, 876 розробників та була активною протягом 12-ти днів у вересні, але лише в тому випадку, якщо було прийнята згода надавати дозвіл функції “доступу до API фотографій”

“На жаль, це так”, – йдеться в повідомленні Facebook. “На початку наступного тижня ми будемо випустимо інструменти для розробників додатків, які дозволять їм визначати, людей, які користуються своїм додатком, можуть зазнати впливу цієї помилки. Ми будемо працювати з такими розробниками, щоб видалити фотографії невпізнаних користувачів”.

Останні два роки Facebook зіткнувся з низкою конфесійних скандалів в тому числі скандал з “Кембрідж Аналітика”.

Якщо ви постраждали від цієї помилки, ви побачите сповіщення на Facebook, говориться в повідомленні компанії.

“Ми також рекомендуємо людям увійти в будь-які додатки, з якими вони поділилися своїми фотографіями в Facebook, щоб перевірити, які з них отримали фотографії”, – сказано в повідомленні.

Будьте обережні з соціальними мережами, та сайтами які використовують Facebook для доступу до своїх сервісів, таких як реєстрація.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu