Бізнес, Криптовалюти

“Нерегульовані ICO мертві” – ласкаво просимо в епоху STO

14 Грудня, 2018

Не забудьте поширити ❤️

Томас Пауер, один з перших учнів Алана Шугара та автор “Tokenomics: The Crypto Shift of Blockchains, ICOs, and Tokens”, сьогодні на децентралізованій біржі Hard Fork, обговорив своє бачення майбутнього блокчейна.

Засновник 9 Spokes та Blockchain Industry Compliance and Regulation Association (BICRA) вважає, що ера нерегульованої початкової пропозиції монет (ICO) закінчилася.

"Нерегульовані ICO мертві" - ласкаво просимо в епоху STO - kryptovalyuta, business"Нерегульовані ICO мертві" - ласкаво просимо в епоху STO - kryptovalyuta, business

«Нерегульовані ICO мертві», – сказав Пауер.

Але це не обов’язково погано, коли одні двері зачиняються, інші відкриваються. Пауер вважає, що те, що ми дізналися за останні кілька років від ICO, переносить нас в нову еру, яка є потенційно більш стійкою. Це ера розміщення security-токенів ( Security Token Offering).

Основна відмінність полягає в тому, що STO є безпечними, регульованимм та відповідає регулятивним нормам правової бази, що у цьому випадку є життєво важливим для розповсюдження токенів.

Дійсно, навіть незважаючи на те, що з початку року ціни на криптовалюту впали майже на 90%, Bitcoin все ще тут, і розробка блокчейнів все ще триває. Те, що ми спостерігаємо зі смертю ICO, – це початок ери STO та раціоналізація ринку.

Було багато компаній, таких як Pets.com, які зібрали величезні суми грошей в дот-комі, але не змогли стати прибутковими і незабаром збанкрутували. Та деякі змогли розробити бізнес-моделі, які підтримували цифрову економіку та досягли успіху.

Якщо історія повториться, ймовірно, можна з упевненістю сказати, що багато криптовалют дійсно будуть існувати, але не всі і не так, як зараз; головне, їх динаміка і економіка повинні розвиватися.

Окрім наявності спекулятивної цінності, вони повинні мати реальне використання і цінність, які відіграють життєво важливу роль у всьому ланцюжку поставок бізнесу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu