Spectr вподобав, Соціальні медіа, Технології

Як прочитати видалені повідомлення у WhatsApp

05 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Офіційно WhatsApp не надає інструменту для відновлення чату або повідомлень, які були видалені. Але існує два способи зробити це.
Ми часто жалкуємо про свої дії, особливо, коли видаляємо повідомлення WhatsApp або чат, які були достатньо важливими. WhatsApp дає можливість видаляти окремі повідомлення в чаті або сам чат, але не пропонує ніякого рішення для їх повернення. Коли ви видаляєте чат зі своєї сторони, він, принаймні, залишається недоторканим в одержувача, тому ви можете попросити копію. Але що, коли і відправник і одержувач видалили чат, або, ще гірше, використали опцію «Видалити для всіх»?

Як вже було зазначено, є два способи за допомогою яких ви можете прочитати видалені повідомлення в WhatsApp, але жоден з них не може гарантувати цього. WhatsApp встановлює певні обмеження щодо своїх функцій, і навіть деякі сторонні програми не можуть їх обійти.

Метод – 1: Передбачає встановлення іншого додатку. Згідно з іспанським блогом Android Jefe, сповіщення WhatsApp як для індивідуальних, так і для чат повідомлень реєструються в пам’яті телефону (якщо ви не вимкнули сповіщення для певного контакту чи групового чату). Журнал зберігається в пам’яті до перезавантаження пристрою, тому видалені повідомлення можна прочитати та відновити. Одержувач повідомлень може читати їх, навіть якщо вони були видалені з сторони відправника та одержувача. Це не якийсь експлойт, це лише обхідний шлях, який передбачає надання певного доступу до програми стороннього виробника, і він працює лише на пристроях Android. Варто зазначити, що WhatsApp не рекомендує встановлювати програми сторонніх виробників і надавати їм доступ до своїх даних, тому слід прочитати політику конфіденційності програми перед її встановленням.

Ось як це зробити:
Крок 1 – Скачайте в Google Play програму під назвою «Історія сповіщень». Запустіть програму та надайте їй всі необхідні дозволи.
Крок 2 – Тепер доступний весь журнал для пошуку видалених повідомлень WhatsApp. Існує один нюанс – сповіщення про групові повідомлення важко розбити на окремі повідомлення. Більше того, вам знадобиться переглянути весь журнал, щоб знайти необхідне повідомлення.

Крім вищезгаданої програми, ви також можете завантажити програми для запуску програм, такі як Nova Launcher, які реєструють сповіщення, отримані на телефоні Android. Деякі телефони Android пропонують цю систему вбудованою.

Метод – 2: Цей варіант простіший. Всі повідомлення резервуються в локальній пам’яті телефону, а також у хмарі – Google Drive або iCloud. Щоб прочитати видалені повідомлення потрібно відновити резервну копію, яка їх містить. Проте цей спосіб працює лише для відправника повідомлення – одержувач може використати цей метод, лише якщо повідомлення не було видалено відправником.

WhatsApp зазвичай створює резервне копіювання повідомлень у нічні години, тому повідомлення, отримані та відправлені протягом цих годин, потрібно резервувати вручну. Щоб відновити чат, спочатку потрібно видалити WhatsApp і переінсталювати його на той же мобільний номер. Під час перевстановлення вам потрібно вибрати відновлення резервної копії. Але є спосіб зробити це, не видаляючи WhatsApp!

Деякі смартфони Android пропонують можливість створювати подвійні екземпляри додатків. Ви можете дублювати WhatsApp з відповідних налаштувань вашого пристрою. Тепер зареєструйтеся на WhatsApp, використовуючи той самий номер мобільного телефону та обліковий запис електронної пошти – просто не забудьте відновити резервну копію, щоб отримати повідомлення назад.

Ось і все. Дотримуючись вищезазначених методів, ви можете отримати видалені повідомлення на WhatsApp. Однак жоден з методів фактично не гарантує цього на 100%, враховуючи деякі обмеження, такі як відсутність резервного копіювання або видалення історії повідомлень на пристрої.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu