Бізнес, Спільнота

Як ви оцінюєте успіх? Білл Гейтс, Уоррен Баффет мають ідеальні відповіді

05 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Білл Гейтс також подякував дружині Мелінда Гейтс і американському бізнесмену Уоррен Едуарду Баффетту за розширення його мислення.

Часто перспектива змінюється з віком особистості. Схоже, співзасновник Microsoft Білл Гейтс підтримую цю думку. Гейтс сказав, що питання, які він запитує себе у 63 років, дуже відрізняються від тих, які він запитав, коли йому було 20.

Як ви оцінюєте успіх? Білл Гейтс, Уоррен Баффет мають ідеальні відповіді - community, businessЯк ви оцінюєте успіх? Білл Гейтс, Уоррен Баффет мають ідеальні відповіді - community, business

Гейтс сказав, що питання, які він ставить перед собою в 63 роки, сильно відрізняються від тих, які він ставив би, коли йому було 20 років. «Одна річ, яка приходить мені в голову, це те, що питання, які я задаю собі в 63 роки, сильно відрізняються від тих, які я б ставив, коли мені було 20 років. Тоді оцінка на кінець року зводилася б тільки до одного питання: «Чи здійснює програмне забезпечення Microsoft мрію про персональні комп’ютери?», – сказав Гейтс в своїх «нотатках» – блозі Білла Гейтса.

Крім оцінки якості своєї роботи, Гейтс почав задавати собі кілька запитань. «Але я також ставлю собі цілий ряд інших питань про моє життя. Чи достатньо я присвятив часу своїй родині? Я дізнався досить нових речей? Я розвинув нові дружні відносини і поглибив старі? Я б сміявсь у 25 років, але чим старшим я стаю, тим набагато більш значущими вони стають», – написав Гейтс.

ЧИТАЙТЕ ТАКЕ: Меню друкованих табличок з бляхи на поїздах індійських залізниць! Шановні пасажири, не платите за їжу, якщо вексель не надається

Гейтс також подякував своїй дружині Мелінді Гейтс і американського бізнесмена Уморена Едварду Баффету за розширення його мислення. «Мелінда допомогла розширити мої думки з цього питання. Так само як і Уоррен Баффет, який говорить, що його мірилом успіху є: «Чи люблять вас люди, про яких ви піклуєтеся?» Я думаю, що це приблизно такий же хороший показник», – сказав Гейтс.

Говорячи про свої новорічні резолюції, Гейтс сказав, що він завжди прагне встановлювати чіткі цілі та планувати їх досягнення. «Коли я стаю старшим, ці дві речі все більше нагадують одну і ту ж вправу. Тому я приймаю рішення на 2019 рік. Я зобов’язуюсь вивчити і подумати про дві ключові області, де технології можуть надати величезний вплив на якість нашого життя, але також викликають складні етичні і соціальні міркування », – сказав Гейтс.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu