Новини, Технології

CES 2019, найбільше технологічне шоу року стартує 8 січня: Що очікувати від телефонної індустрії

05 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Офіційний початок CES 2019 заплановано на 8 січня, і завершиться CES 11 січня.

CES, одна з найбільших технологічних подій року, стартує вже скоро. З Новим роком приходить потік запусків, анонсів і вітрин деяких найбезглуздіших, найкрутіших і супер футуристичних гаджетів. Тим не менш, Consumer Electronics Show стає все більш очікуваним заходом, який служить платформою для провідних, а також починаючих компаній, які придумують речі, які ми, ймовірно, бачили раніше.

Ми очкуємо, що на виставці CES 2019 компанії приділять більше уваги штучному інтелекту, розумним будинкам, машинному навчанню і, найголовніше, появі зв’язку 5G в усьому світі у першій половині цього року.

Офіційний початок CES 2019 заплановано на 8 січня, а завершення 11 січня. Проте такі компанії, як LG і Asus, вже почали трубити про свої новинки так, щоб їх продукти отримали достатньо уваги до початку попиту та поспіху.

Основна увага буде приділена таким пристроям, як смарт-динаміки, смарт-телевізори, динаміки, ПК, ноутбуки і, нарешті, гнучкі смартфони, які майже кожна технологічна компанія прагне бачити у своєму портфоліо у 2019 році.

В індустріях мобільних телефонів, всі хочуть виділитись. Тому ще нещодавно основна перевага в нових смартфонах – це великий екран який займає 85-95% передньої поверхні, тим більше, що, давайте погодимося, це найбільший драйвер в індустрії споживчих технологій останніх років. Компанії буквально вигризали міліметри на своїх пристроях для збільшення площі поверхні екрану!

Та не зважаючи на свої маркетингові прийоми в просуванні телефонів, більшість технологічних компаній хочуть бути присутніми на ринку смартфонів якомога ширше. Минулого року ми отримали найхимерніші смартфони, такі як Vivo Nex, Oppo Find X і Palm Phone. Але в цьому році мова піде про нову динаміку у новому форм-факторі.

Ми очікуємо найбільше зрушенням у впровадженні гнучких телефонів, після того як багато років тому вперше почули про гнучкі екрани у смартфона. І ось Samsung, який фактично створив весь ажіотаж навколо нового форм-фактору в перший раз, менш популярна компанія Royole приголомшила світ технологій запуском першого в світі складного смартфона FlexPai. Це все мало достатню новизну, та компанії зможуть скористатися обманом у вигляді більш розвинених і кращих гнучких смартфонів. Звісно дехто вирішить запустити свої нові пристрої на відкритих подіях, деякі розкриття будуть зроблені на закритих евентах.

Окрім нового форм-фактору смартфонів, ще однією тенденцією, яка в минулому році була зафіксована, присутність на екранах смартфонів вирізу для камери та датчиків. Вони пройшли довгий шлях – від широкого лотка, на смартфонах iPhone X і Android, до сумнозвісної виїмки “ванни” на Google Pixel 3 XL. Тому ми очікуємо на деяку інтригу в цьому напрямку на CES, чи буде реконструкція виїмки – камера з отвором-перфоратором також може бути на дисплеї..

Також смартфони отримають подвійні дисплеї, такі як Vivo Nex Dual Display Edition, також очікуються на CES 2019. У будь-якому випадку, ми будемо освітлювати новинки CES 2019, так що залишайтеся з нами.0

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu