Космос, Технології

Фото з «краю світу»: зонд new horizons надіслав знімки астероіда- «сніговика»

05 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Міжпланетний зонд New Horizons, успішно пролетів повз найбільш віддаленого з поки відомих об’єктів Сонячної системи – астероїда Ultima Tule, та надіслав перші докладні зображення даного космічного об’єкта.

Початок 2019 року ознаменувався для нашої планети історичною подією в освоєнні космосу – прольотом космічного апарату NASA New Horizons повз об’єкта, розташованого в далекому поясі Койпера, на відстані приблизно 6,6 мільярда кілометрів від Землі, на краю Сонячної системи.

Читайте також | Apple витратить $1 мільярд для створення Кампусу в США на тисячі робочих місць.

“З кораблем все в порядку, – сказала Еліс Боумен, менеджер по операціях місії New Horizons. – Ми тільки що зробили найдальший проліт в історії освоєння космосу. Ми готові до прийому інформації з борту апарату”.

В ході зближення з астероїдом 2014 MU69, також відомого як Ultima Tule, перебуваючи на відстані 137 тисяч кілометрів від астероїда, New Horizons зумів отримати більш точний знімок об’єкта, повідомляє Space.com.

Дослідники відзначають, що астероїд дуже схожий на сніговика з двох частин. На знімках також видно, що астероїд має червоний відтінок.

“Ми вважаємо, що ми дивимося ймовірно на найпримітивніший об’єкт з коли-небудь бачених космічними апаратами, який може представляти клас найстаріших і найбільш примітивних об’єктів, які зараз спостерігаються ще де-небудь в нинішній Сонячній системі”, – сказав Джефф Мур, керівник відділу геології та геофізики New Horizons.

“Вивчення Ultima Thule допомагає нам зрозуміти, як формуються планети – як ті, що знаходяться в нашій сонячній системі, так і ті, що обертаються навколо інших зірок нашої галактики”, – додав Мур.

Дані з New Horizons будуть продовжувати надходити протягом ще багатьох наступних тижнів і місяців, з набагато більш високою роздільною здатністю зображення. “У найближчі місяці, New Horizons буде передавати десятки наборів даних на Землю, і ми напишемо нові глави в історії Ultima Thule та Сонячної системи”, сказала Елен Уінтерс, менеджер проекту New Horizons.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu