Spectr вподобав, Спільнота

А ви готові фінансово до майбутнього своєї дитини? Ось декілька порад.

06 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Думайте, що ви вже достатньо економите для майбутнього вашої дитини, але чи буде цього достатньо? Ми розкажемо, наскільки добре ви готові, і про недоліки, які вам потрібно усунути.

Більшість пар починають планувати освіту своєї дитини, але не враховують збільшення регулярних витрат після її народження. Часто ви пропускаєте такі витрати як, наймання няні, навчання та здоров’я. Сьогодні ви довго можете довго економити, але чи буде цього достатньо? Наприклад, ви чи інвестували ви в якісь активи, чи врахували інфляцію?

Всі батьки люблять своїх дітей, але любов на словах і реальна турбота про майбутнє дитини – дві різні речі.

Але сьогодні, насправді, багато батьків замислюються про те, як накопичити гроші на майбутнє для дітей, адже всі розуміють, що вища освіта коштує грошей, а хороша освіта для дитини – хороших грошей.

Навчатись в Україні можна безкоштовно, правда? Але вже зараз ви можете подумати про придбання автомобіля, квартири, чи просто організації весілля для свого чада.

Отже, чи реально накопичити непогані гроші, маючи відносно невеликий прибуток? Дуже навіть реально! І чим молодша дитина, тим краще – тим більше часу для цього є.

Для прикладу, я напишу про освіту.

Скільки треба?
Освіта в українському вузі коштує близько 75000 – 150000 грн, в залежності від статусу, міста, та спеціальності.

Наприклад, для того щоб за 18 років (від народження дитини) накопичити суму 100 000 грн , вклавши їх навіть під якісь 10% річних з капіталізацією, необхідно щорічно інвестувати по 2193 грн., тобто по 6 грн. / День. В такому випадку ви відкладете 39474 грн. А 60526 грн. – це робота складного відсотка.

Що таке 6 грн. / День? Один маленький дитячий сік або одна третина кіндера. Хто не в змозі відкласти для своєї улюбленої дитини 6 грн. в день?

Добре, нехай навіть батьки не знали про капіталізацію і важливість терміну для збільшення капіталу. Припустимо, потрібно відкласти ті ж 100 000 грн. на навчання дитини, якій вже 7 років, тобто в запасі 10 років. При тих же умовах – 10% річних з капіталізацією необхідно буде інвестувати по 6274 грн / рік, що дорівнює 17 грн / день.

Як і де можна накопичувати гроші на навчання дітям?

Першим на думку спадає банківський депозит.

Зараз по депозитах прибутковість вище зазначених мною в прикладі 10%, а значить фінансової мети – суми на навчання дитини, можна досягти інвестуючи навіть менше.

Але, банківський депозит має кілька недоліків , які знижують його значення як інструмент тривалого накопичення грошей. Перше – це відносна доступність грошей , що підвищує ризики розтрати ще до настання часу цільового призначення грошей.

Друге – накопичення певної суми для дитини в банку ніяк не захищене від життєвих обставин, які несуть і фінансові ризики. Якщо батько не може відкладати з незалежних від нього причин (інвалідність, смерть), накопичення грошей зупиняється.
А хто може гарантувати, що у цієї дитини все-таки будуть гроші на навчання ???

Правда, було б непогано бути впевненим, що незалежно ні від чого, в потрібний час дитина отримає гроші на навчання, бізнес, старт в життя?

Другий доступний фінансовий інструмент накопичення – страхування життя.

Накопичувальні програми – це як банківський депозит, але більш надійний і зі страховим захистом. У такому випадку, як би не склалася життя, дитина в обумовлений термін отримає заплановану суму грошей.

Що дає накопичення для дитини в «лайфовою» страхової компанії?

– Надійне накопичення грошей.
– Страховий захист для батьків (інвалідність, смерть) і для дитини (травматизм).
– Прибутковість на рівні банківських депозитів.

Уявіть, що ваші батьки, маючи невеликі прибутки змогли відкласти для вас депозит, чи оформили страховий захист. Це просто неймовірні емоції, усвідомлюючи, що вони потурбувались про ваше майбутнє, відклавши гроші, замість покупки якоїсь зайвої часто непотрібної речі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu