Спільнота

12 розумних способів заощаджувати гроші кожного дня

11 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Можливо деякі способи економії коштів будуть вам вже знайомі – наприклад, брати на роботу обід з дому, замість того, щоб купувати його, чи зменшити кількість випитих чашок кави «з собою» – але існують й інші, більш креативні способи економії, яких ви, можливо, ще не дотримуєтесь .

Зрештою, коли справа стосується грошей, кожна копійка важлива – в буквальному сенсі.
Є багато непомітних способів заощадити більше грошей кожного дня. Експерти наголошують на таких:

Знімайте невеликі суми грошей

12 розумних способів заощаджувати гроші кожного дня - community
Ви можете оплачувати свої рахунки і поповнювати свої заощадження за допомогою онлайн переказів, тому як тільки ви почнете знімати менші суми коштів, зекономлений залишок буде збільшуватись і вже до кінця тижня вам вдасться зберегти чималу суму. Наприклад, якщо відмовитись від покупки обіду на роботі та декількох склянок кави, на які ви б витратили, наприклад, 100 грн в день, то до кінця робочого тижня ви вже будете мати 500 зекономлених гривень. І зауважте, що це речі без яких реально та зовсім не важко прожити.

Створіть правило 48 годин і видаліть збережені дані кредитних карток

Швидкість і простота онлайн шопінгу дозволяють легко набути звичку імпульсивно та необдумано купувати одяг чи інші речі в інтернеті. “Щоб запобігти імпульсним закупівлям, почекайте 48 годин після того, як ви вирішите щось придбати”, – сказав Кріс Уітлоу, виконавчий директор компанії з фінансової освіти на робочому місці Edukate. “Це розмежує ваші витрати на «треба» та «хочу».
Аналогічно, збережені дані кредитних карток в Інтернеті, може бути зручно та ефективно, але це також дуже небезпечно для бездумного витрачання коштів. “Видалення цієї інформації може врятувати вас від імпульсних покупок і дозволить вам скоротити кількість витрачених грошей”, – сказала Дженніфер МакДермотт, захисник споживачів на сайті finder.com. “Крім того, чим більше часу ви витратите на роздуми про покупку, тим більше шансів, що ви приймете правильне фінансове рішення”.

Користуйтесь громадським транспортом або ходіть пішки

Так, власний автомобіль це дуже зручно, але чи є це економічно ефективним? “Припиніть їздити на роботу на власному автомобілі щодня”, – сказав Андрій Василеску, генеральний директор платформи DontPayFull.
“Замість цього користуйтеся громадським транспортом, наприклад, метро, автобусами чи тролейбусами чи їздьте на велосипеді або ходіть кілька кілометрів щодня. Крім того, існує багато сторонніх витрат, пов’язаних з володінням автомобілем, від страхування до плати за паркування.

Використовуйте програми фінансового планування

Немає нічого кращого, ніж відповідальність, яка буде тримати вас на вірному шляху, коли ви намагаєтеся досягти певної мети. «Використовуйте додатки для фінансового планування», – сказав Метт Рейнер, CFA, CFP, генеральний директор і співзасновник Wela. «Вони надають легкий спосіб заощадити гроші кожен день без особливих зусиль, підключаючись до ваших рахунків для відстеження витрат і сповіщаючи про проблемні місця, без необхідності вносити свої щоденні витрати вручну».
Деякі додатки, такі як Acorns, Mint, та Wally, також допомагають створювати бюджет, та сповіщають вас, коли ви витрачаєте занадто багато в одній категорії.

Змініть банк

Гірше всього, коли вам потрібно терміново зняти готівку, але банкомату вашого банку ніде немає поблизу, і ви змушені платити комісію за зняття коштів в іншому банкоматі. Однак, провівши невелике дослідження, ви зможете вирішити і цю проблему.
«Відмовтеся платити банківські збори чи комісії», – сказала Дженніфер Бистон, віце-президент по іпотечному кредитуванню по іпотеці з гарантованою процентною ставкою. «Існують банки, яким не потрібно мінімального балансу і які мають такі переваги, як відсутність щомісячної плати, чи плати за зняття готівки, навіть якщо ви використовуєте банкомат іншого банку, і немає комісії за закордонні транзакції. У мене є клієнт, який економить 50 доларів в місяць змінивши банк».

Проходьте через поточні витрати і усувайте забуті

Байрон Елліс, сертифікований фахівець з фінансового планування United Capital Financial Life Management і засновник Doing Money Right, сказав, що він пропонує ознайомитися з вашими чеками і виписками по кредитних картах за останні шість місяців.
«Візьміть аркуш паперу або створіть електронну таблицю і перерахуйте всі поточні витрати, які ви могли б скоротити», – сказав він. «Також перерахуйте будь-які великі витрати, які ви могли б скоротити».

Записуйте всі витрати

12 розумних способів заощаджувати гроші кожного дня - community
“Бачачи, куди йдуть ваші гроші кожного дня, ви можете дізнатися про непотрібні покупки, які ви можете зробити”, – сказав Макдермотт. “Крім того, скорочення цих додаткових щоденних покупок допоможе вам відкласти більше грошей на майбутнє”.
Наприклад, замовити воду чи сік замість алкогольного напою, коли ви гуляєте з друзями. Finder.com нещодавно завершила дослідження, яке показало, що 64% дорослих чоловіків та 52% дорослих жінок вживають щонайменше один алкогольний напій на тиждень. “Заміна цього напою на воду гарантує більше грошей у ваших кишенях”, – сказав Макдермотт.

Розділити плату за доставку або харчування з друзями

Швидше за все, деякі з ваших друзів мають схожі смаки в харчуванні чи в магазинах, тому, коли справа доходить до покупок, робіть це разом.
«Купуючи в Інтернеті, координуйте свої дії з вашими друзями, які можуть робити замовлення з того ж сайту», – сказала Джанін Роган, фінансовий директор і фінансовий викладач. «Це дозволить вам мати більше замовлення, і, можливо, безкоштовну доставку, або, по крайній мірі, ви зможете розділити вартість доставки!»
Говорячи про розподіл витрат, спробуйте розділити їжу, коли ви йдете в кафе чи ресторан, щоб поїсти з друзями. «Якщо порції великі, розділіть вашу страву і десерт пополам», – сказав фінансовий консультант Томас Скучімарра.

Меню харчування з однаковими інгредієнтами

12 розумних способів заощаджувати гроші кожного дня - community

Ви винні в тому, що багато ваших продуктів вже зіпсувались, а ви так і не встигли їх з’їсти?
«У той час як планування меню на тиждень може допомогти вам позбавитися від покупок зайвих продуктів, кращий спосіб розправитися з простроченими харчовими відходами – це знайти рецепти, в яких використовуються однакові інгредієнти», – сказала Ворох. «Мені подобається The Fresh 20, яка пропонує меню харчування, в якому використовуються тільки 20 простих інгредієнтів».

Відключіть гаджети

Woroch порекомендував відключити електроніку та прилади, такі як телевізори, ноутбуки, кавоварки та зарядні пристрої. “Вони продовжують використовувати енергію, навіть коли вимкнуті, що впливає на ваш рахунок за електроенергію”, сказала вона. Подовжувачі дозволяють відразу відключити декілька видів електроніки.

Збирайте кожні 50 грн

Економити кошти щодня можна легко. Коли ви платите готівкою і отримаєте 50 гривень решти, відкладіть їх в сторону. Якщо ви зберігаєте їх у банці або на ощадному рахунку, присвятіть щонайменше шість місяців такій економії кожних отриманих вами 50 гривень, і ви будете вражені тим, скільки ви зможете заощадити.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu