Новини

Apple випустить три нові моделі iPhone цього року – WSJ

13 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple Inc. планує випустити три нових моделі iPhone цього року, включаючи смартфон який розвине успіх випущеного в 2018 році Iphone XR, повідомляє Wall Street Journal.

Читайте також:
Презентація Apple iPhone 11. Де купити новий Iphone

Нові пристрої найбільш очікувані для акціонерів, адже нинішні продажі пристроїв Apple розчаровують і навіть змусили компанію із Купертіно скоротити свій прогноз продажів вперше за майже два десятиліття, на більш низький, ніж очікувалося, попит у Китаї та інших країнах. Флагманський продукт iPhone заробляє Apple приблизно дві третини доходу, і дозволяє компанії генерувати більше грошей від доданих продуктів, таких як Apple Watch, AirPods та послуги, такі як Apple Music.

У грудні, Bloomberg News повідомляли, що компанія прийшлось “гасити пожежу”, щоб збільшити темпи продажів. Це змусило Apple агресивно продавати iPhone XR на своєму сайті за $449, що, приблизно, на $300 менше, ніж його офіційна ціна. Правда акція діяла, якщо ви були готові віддати на додачу свій Iphone 7 Plus – флагман 2017-го року.

І це в той час, коли головний виконавчий директор Apple Тім Кук нещодавно зібрав свій найбільший щорічний бонус за фіскальний 2018 рік після того, як його компанія відзначила рекордний дохід і прибуток, а також ринкову вартість, яка тимчасово затьмарила $1 трлн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu