Новини, Соціальні медіа, Технології

Instagram дозволить редагувати сітку профілю

12 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Соціальна мережа Instagram дозволить користувачам редагувати сітку профілю, повідомив у своєму Twitter розробник Алессандро Палуцці. Публікації можна буде міняти місцями, а також закріплювати деякі нагорі. 

Палуцці уточнює, доки функції будуть доступні в налаштуваннях сторінки лише деяким користувачам.

Також з виходом оновлення у користувачів з’явиться можливість додавати нові стікери «Реакції». Проте про те, як вони працюватимуть, розробник не розповів.

Крім цього, за словами Палуцці, соцмережа продовжує працювати над можливістю видалення облікового запису прямо з програми. У користувачів з’явиться можливість вибрати між повним видаленням облікового запису та його вимкненням.

У середині грудня ЗМІ дізналися, що стала аудиторія Instagram перевищила 2 млрд людей. Соцмережа не розкривала дані про своїх користувачів з червня 2018 року, коли подолала позначку 1 млрд щомісячних користувачів. Анонімні співробітники компанії розповіли, що позначку 2 млрд було подолано у жовтні, за тиждень до того, як Facebook змінила назву на Meta.

Також у планах Instagram підключити NFT до своєї платформи. Торгівля токенами входить до стратегії розвитку метавсесвіту материнської компанії соцмережі — Meta.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu