Поради

Що говорить ваша адреса електронної пошти: хіпстер, професіонал чи людина з минулого сторіччя?

18 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Коли ви тільки розпочинаєте власний бізнес, особливо у найперші дні, коли все більше схоже на ідею, ніж на щось реальне, ви, скоріше за все, зареєструєте найпростішу безкоштовну електронну адресу, наприклад, JoeSmith@gmail.com, щоб розпочати роботу, або у вас просто виникне цілком логічне запитання – “Як вибрати ім’я для електронної адреси?”.

Gmail – це пристойний та надійний провайдер електронної пошти, який інтегрується з усім, тому цей варіант має право на життя – принаймні, поки ви не зрозумієте, які повідомлення можете надсилати вашим потенційним клієнтам і партнерам.

Це також може повторитись, якщо ви зареєстрували адресу електронної пошти ще раніше за допомогою таких сервісів, як AOL, Hotmail або Yahoo. В той час як у деяких людей є хіпстерська гордість за те, що вони користуються старим AOL або електронною поштою Hotmail, вони не можуть відправити одне і те ж повідомлення своїм потенційним бізнес-партнерам.
«Нудні» і «старезні як світ» – ідеальні слова, щоб описати ці адреси електронної пошти. Або ще гірше: “Гей, моя бабуся також використовує Hotmail!”

Тому для вас може бути критично важливим створити професійну адресу електронної пошти, прив’язану до вашого веб-сайту та URL-адреси, як тільки це буде можливим. Припускаємо, якщо у вас є бізнес, то у вас також є веб-сайт: це просто «маст хев» для бізнесу сьогодення. І не говоріть, що ви не можете собі це дозволити – ви можете взяти URL за менш ніж $20 на рік від різних провайдерів.

Якщо у вас є свій сайт, то ви повинні мати електронну пошту, яка підключається до нього, як JoeSmith@yourcompany.com, це демонструє рівень професіоналізму та витонченості для підтримки вашого бренду та образу, який ви хочете донести до своїх клієнтів. Не має значення, що ваша компанія – це ви, комп’ютер і собака – клієнтам це допоможе сприймати вас набагато серйозніше.

Тепер приходить розуміння, що якщо ви вже розпочали працювати з найпростішою доступною адресою електронної пошти, перехід на нову професійну електронну скриньку може бути дуже болісним та довгим.

Щоб таки здійснити цей перехід, потрібно запастись терпінням: це займе набагато більше часу, ніж ви коли-небудь собі уявляли. Розпочати весь цей процес ви можете надіславши електронний лист всім своїм контактам, пояснивши їм в листі, що ви змінюєте електронну адресу. Але вам доведеться тривалий час контролювати обидва облікові записи електронної пошти, доки всі ваші клієнти не оновлять контакти в своїх записах. А комусь доведеться нагадувати навіть тричі.

В такому випадку, провайдер вашої веб-адреси, можливо, надає послугу переадресації для пошти. Запитайте про це у відділі технічної підтримки. Наприклад, провайдер Hostpro, підтримує таку функцію.

Хоча це і може видатись нудним, але воно вартує витраченого часу, адже ви починаєте засновувати довгостроковий бренд, прив’язаний до вашого професійного облікового запису. Кожен зрозуміє, для чого ви це робите, тому не дозволяйте таким дрібницям ставати перешкодами на вашому шляху.

Отже, якщо ви все ще продовжуєте використовувати старий обліковий запис AOL, Hotmail або Yahoo для бізнесу, настав час його змінити; сьогодні! Ви можете втратити більше успіху, ніж ви можете собі уявити.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu