Поради

4 питання які допоможуть вам досягти цілей у 2019

18 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сьогодні вже 18 лютого. Вам здалось, що наша стаття вже неактуальна? У нас є легке пояснення – на 99% ми впевнені, що ви тільки почали відходити від святкового настрою, і вже розміняли 7-й понеділок як стартовий відлік обіцянці “почати щось робити”.

Годі! Витратьте трохи часу, щоб виконати вправу нижче з постановки цілей з кимось, кому ви довіряєте. Це може принести вам великі зміни в цьому році.

Адже зараз саме час для постановки цілей. Ми мріємо про велике; візуалізуємо, де ми хочемо бути; пишемо списки того, чого ми хочемо досягти, і звичок, які ми хочемо змінити; складаємо плани дій для досягнення мети.

Все це чудово. Але перш ніж ви приступите (чи приступили? ) до досягнення цілей 2019 року, ви повинні зробити щось дуже важливе: присвятіть декілька хвилин свого часу роздумам про рік, який вже закінчився. Це порада від Уенді Капленд , виконавчого тренера таких компаній, як IBM, Bank of America і CVSHealth, та багатьох інших.
Капленд – авторка бестселера “Ваш наступний сміливий хід”.

Кожен новий рік, Капленд і її чоловік сідають і проводять трохи часу, задаючи один одному кілька простих питань, які допомагають їм проаналізувати попередній рік і допомагають побачити, куди їх може привести новий рік. “Це дає нам шанс підтримати один одного, сказати всі речі, які ми зазвичай не чуємо в нашому повсякденному житті”, – пояснює вона. “І я завжди відчуваю себе краще, коли роблю це, тому що звільняю свою душу від всього, що назбиралось за рік. Тоді я можу почати новий рік з чистого аркуша».

Ці питання також є відмінним способом отримати схвалення і підтримку ваших цілей чи досягнень від когось, хто для вас важливий, – і дати це схвалення і підтримку у відповідь. Хто для вас є близькою людиною, з якою ви можете поділитися цим?

1. Що ви зробили в минулому році, чим ви дуже пишаєтеся?

“Це може стосуватись всіх категорій”, говорить Капланд. “Здоров’я, кар’єра, суспільство, фінанси чи друзі. Виберіть перші три-п’ять досягнень, за які ви відчуваєте гордість.”

Коли ви перераховуєте свої досягнення для вашого партнера, він або вона може похвалити вас за те, що ви зробили, і визнати, що ви вже на шляху здійснення деяких з ваших цілей. Коли ваш партнер ділиться своїми найбільшими досягненнями, ви можете зробити те ж саме.

2. Що вам не вдалося минулого року?

Тут знову оберіть лише три найголовніші пункти – не піддавайтеся спокусі створити довгий список. “Ми, як правило, схильні валятися в розчаруваннях і в тому, що приносить нам негатив”, – каже Капланд. “Не перебільшуйте”.

Більшість з нас дуже самокритичні, тому ваш партнер може мати більш позитивний погляд на ваші недоліки, ніж ви самі. Можливо, ви не досягли своєї мети зробити мегавеликий продаж, але ви заклали основу, уклавши деякі невеликі угоди з новими клієнтами, які мають потенціал перетворитись на великих покупців в майбутньому. Варто це зрозуміти.

3. Які можливості ви бачите в цьому році?

Іноді відповіді на перші два запитання можуть дати краще уявлення про те, якими повинні бути ваші цілі на поточний рік. “Те, від чого ви відчували розчарування і хочете спробувати зробити краще, або те, від чого ви дійсно були в захваті, але ще залишився потенціал”, говорить Капланд. – Вам не обов’язково бути впевненим в тому, що це означає. Але тепер у вас є можливість поговорити про це, і це може допомогти визначити цілі на наступний рік».

4. Які перешкоди ви бачите в цьому році?

Тепер, коли ви розглянули можливості, які ви очікуєте цього року, важливо також подивитися на речі, які потенційно можуть заблокувати виконання цих цілей. Ви знаєте, що досягнення цілей буде не легким. Витративши трохи часу на роздуми про речі, які можуть перешкодити вам – і плануючи, як ви обійдете ці блоки – ви даєте собі найкращий шанс зробити свої цілі реальністю.

Дуже сподіваємось, що вам будуть до душі ці 4 питання, та ви таки почнете “щось робити”, вже завтра!

Читайте також – 4 практичні кроки для досягнення цілей у 2019 році.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu