Бізнес, Новини, Поради, Технології

Підбірка: 21 ресурс з безкоштовними фото для бізнесу

27 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Візуальний контент – це неймовірно потужний маркетинговий інструмент, який підвищує впізнаваність бренду, а також сприяє залученню аудиторії та просуванню продукту. Пропонуємо список кращих безкоштовних ресурсів з оригінальними фотографіями і нестандартними добірками.

Ліцензія Creative Commons

Щоб використовувати зображення в комерційних цілях, не можна брати його з пошуку Google. Навіть фотографія, куплена на фотостоці, може мати обмеження. Тому важливо вибирати сайти, які надають зображення з ліцензією Creative Commons (CC) – вона дозволяє застосовувати матеріали в особистих або комерційних цілях абсолютно безкоштовно. Пропонуємо список таких ресурсів.

Підбірка: 21 ресурс з безкоштовними фото для бізнесу - tech, porady, news, businessПідбірка: 21 ресурс з безкоштовними фото для бізнесу - tech, porady, news, business

Burst

Це сайт безкоштовних стокових фотографій на платформі Shopify. Багато колекцій зображень створені спеціально для підприємців.

Їх можна використовувати де завгодно: від інтернет-магазинів до упаковок продуктів. Категорія Business Ideas пропонує безкоштовні колекції фотографій і тематичні дослідження, присвячені трендам в сфері електронної комерції. Збірки зображень включають в себе як знімки продуктів, так і лайфстайл-тематику. Таким чином, на Burst можна знайти все необхідне для створення якісного візуала.

Creative Commons Search

Creative Commons Search надає зручний доступ до незалежних пошукових фотосервісів.

Однак важливо пам’ятати, що на сайті можуть відображатися результати без ліцензії Creative Commons.

Fancycrave

Ресурс з безкоштовними наборами фото. Fancycrave співпрацює з незалежними фотографами для зйомки живих і емоційних фотографій. Сервіс також надає преміум-послуги, які передбачають створення унікальних і ексклюзивних зображень для замовника.

Flickr

Популярна платформа для обміну фотографіями, яка дозволяє користувачам зберігати, сортувати, шукати і публікувати свої зображення в інтернеті.

На сайті можна знайти окремий розділ з фотографіями за ліцензією Creative Commons.

Підбірка: 21 ресурс з безкоштовними фото для бізнесу - tech, porady, news, business

FoodiesFeed

На даному ресурсі можна знайти більше 1000 безкоштовних зображень їжі.

Free Nature Stock

Сервіс з безкоштовними стоковими фотографіями природи.

Freepik

Даний ресурс пропонує користувачам високоякісний графічний дизайн.

Він працює по моделі freemium, тобто більшість ресурсів на цій платформі можна використовувати безкоштовно із зазначенням автора ілюстрації. Крім того, за невелику плату можна підписатися на план Premium і використовувати зображення без обмежень.

Gratisography

Колекція безкоштовних зображень з високою роздільною здатністю, які можна використовувати в особистих і комерційних проєктах.

Цей сервіс підходить тим, кому набридли нудні та одноманітні стокові фото.

IM Free

Це ретельно підібрана колекція безкоштовних ресурсів по веб-дизайну, призначених для комерційного використання.

Зображення (в основному з Flickr) згруповані за такими категоріями, як натхнення, відпочинок і атмосфера. Завантажити їх можна одним кліком миші. На сайті також можна знайти безкоштовні шаблони, іконки, конструктори кнопок і багато іншого.

ISO Republic

Ресурс надає доступ до більш ніж трьом тисячам зображень за ліцензією Creative Commons Zero (CC0).

Kaboompics

Сайт пропонує для скачування безкоштовні зображення у високій якості, доступні для особистого та комерційного використання.

Поряд з кожною фотографією розміщена кольорова палітра, що дозволить грамотно спланувати візуальну складову продукту.

Life of Pix

Сток безкоштовних зображень з високою роздільною здатністю, наданих для публічного користування канадським агентством цифрового маркетингу LEEROY.

На його дочірньому сайті Life of Vids можна також завантажити безкоштовні відео та кліпи для особистого та комерційного використання.

Morguefile

Безкоштовний фотоархів «для креативників, від креативників».

Фотографії на сайті створюють різні творчі люди з усього світу, від любителів до професіоналів. MorgueFile також пропонує знижки на пакети iStock і дозволяє шукати на одному майданчику зображення з Getty, Dreamstime та інших стоків.

New Old Stock

В New Old Stock зберігаються сотні історичних фотографій з публічних архівів.

Тут можна знайти незвичайне зображення, яке буде виглядати свіжо в порівнянні зі звичайними стоковими фото.

Picjumbo

Сайт безкоштовних стокових фотографій, створений в 2013 році дизайнером і фотографом Віктором Ханачеком.

Користувачам доступні більше 600 безкоштовних зображень в різних категоріях, а підписка Premium відкриває доступ до додаткової бібліотеки фото. Посилання на авторство не потрібно.

Rawpixel

Rawpixel пишається тим, що має найрізноманітнішу колекцією стокових фотографій в мережі.

Платформа прагне змінити вигляд стокової фотографії, створюючи ресурси для дизайну, які відображають суспільство таким, яке воно є насправді. Вона також запустила проєкт, мета якого полягає в створенні фотографій людей з усіх країн світу.

Splitshire

Даний ресурс був створений веб-дизайнером Даніелем Нанеску. Він прагнув дати друге життя своїм фото- та відеороботам, щоб всі бажаючі могли використовувати їх в особистих і комерційних цілях.

Startup Stock Photos

Це унікальний безкоштовний фотосток, орієнтований на стартаперів, блогерів, дизайнерів, видавців, розробників і багатьох інших.

StockSnap

На ресурсі розміщені фотографії під ліцензією Creative Commons, які не вимагають вказувати авторство при використанні.

Зображення можна фільтрувати за датою, трендам, кількістю переглядів або завантажень, а також кількістю пошукових запитів за ключовими словами.

Stockvault

Безкоштовне співтовариство, де фотографи і художники можуть ділитися своїми фотографіями та роботами.

Бібліотека налічує понад 35 тисяч безкоштовних зображень та ілюстрацій, а також значну колекцію безкоштової фототекстури.

Unsplash

Даний фотосток налічує понад 50 тисяч безкоштовних фотографій. Користувач може підписатися на поштову розсилку, щоб кожні десять днів отримувати по 10 нових зображень.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu