#ТиТворецьІсторії, Spectr вподобав, Новини, Підприємництво

2 Уроки підприємництва, які кожен хотів би знати в свої 20.

20 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Наша команда підготувала переклад статті від Debbie Madden співзасновника і генерального директора, Stride Consulting на сайті Inc.

Найбільш поширені помилки, які роблять підприємці-початківці, вас здивують.

Зробити крок від найманого співробітника до підприємця дуже страшно. Так і повинно бути. 50% малих підприємств зазнають невдачі протягом перших чотирьох років; 75 відсотків венчурних стартапів йдуть тим же шляхом.

Тим не менш, незважаючи на шанси, багато хто таки робить цей крок і починає власний бізнес. Щороку стартують близько 100 мільйонів стартапів.

Підприємництво це важко. Це дуже важко. Тим не менш, є стратегії, які можна використовувати, щоб збільшити свої шанси на успіх.

Ось дві найпоширеніші помилки, які роблять новачки-підприємці та поради, як їх уникнути:

1. Думати, що упіймати першого клієнта буде найважче.

Реальність: Спіймати першого клієнта буде найлегше.

Чому? Припустимо, ви вирішили стати підприємцем. Ви ідентифікуєте товар або послугу, які ви прагнете продавати, і тоді намагаєтеся примусити підприємства або споживачів купити їх. Спочатку ви звертаєтеся до своїх знайомих, потім просите їх розповісти їхнім знайомим, ділитеся своєю ідеєю в соціальних мережах і створюєте веб-сайт.

У якийсь з цих моментів ви отримаєте свого першого клієнта. Майже напевно, цим першим клієнтом буде хтось з ваших знайомих. Або ви особисто будете його знати, або це буде знайомий ваших знайомих.

Ваші перші клієнти будуть купувати у вас, тому що вони знають вас, знають, яка ви людина і вони вам довіряють. Проте, ви не можете завжди покладатися на своїх знайомих та на знайомих ваших знайомих, прийде час, коли вам знадобиться інший клієнт. Ви повинні вийти за межі знайомих і упіймати другого клієнта, третього, четвертого і так далі.

Щоб розвивати свій бізнес, ви повинні переконати людей, які нічого про вас не знають, купувати саме у вас. Залучити людей, які не знають вас, і не мають ніякої внутрішньої довіри до вас, купувати ваш продукт або послуги набагато важче, ніж отримання тих перших клієнтів, які вже знали і довіряють вам.

Отже, не робіть помилки, думаючи, що залучивши одного клієнта, у вас є готова бізнес-модель. Замість цього зосередьтеся на створенні кампанії з продажу товару або послуги, орієнтовану на якусь групу покупців. Це призводить до помилки №2.

2. Орієнтація на те, що ви хочете робити, а не на те, що продаєте.

Реальність: зосередьтеся на тому, що купує ваш цільовий ринок, а не на те, що ви хочете продати.

Дуже часто можна почути, як новачки-підприємці кажуть: “Я збираюся побудувати X, тому що це моя пристрасть”. А на питання: “У вас є відчуття, хто буде купувати це і чому вони потребують або хочуть цього?” Відповідають: “Ні, я про це ще не думав”.
Сувора реальність: Ваші клієнти не піклуються про вас. Вони піклуються про себе і свої проблеми.

Інновація та створення не є одним і тим самим. Інновація – це фактично створення плюс прибуток.

Це ключ. Як підприємець-новачок, одним з найцінніших речей, які ви можете зробити, щоб збільшити свої шанси на успіх, є гіпер-зосередженість на виявленні того, що потрібно вашим основним клієнтам та доставці їм цього. Буквально запитайте ваш цільовий ринок: за ради чого ви готові прокинутись навіть вночі? Продавайте їм це.

Підприємництво – це пісок. Стів Джобс одного разу сказав, що “приблизно половина того, що відокремлює успішних підприємців від невдах, це чиста наполегливість”. Не можна з цим не погодитись. Зосередьтеся на тому, що продається, і створіть пропозицію, яка відповідає попиту групи покупців. Перш за все, дотримуйтеся цього.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu