Бізнес

П’ять історій про Білла Гейтса, які не прийнято розповідати

18 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Білла Гейтса без перебільшення можна назвати легендарним розробником і підприємцем . Засновник Microsoft подарував людству сучасні комп’ютери і масу технологічних рішень. Гейтс вже багато років знаходиться в першій п’ятірці найбагатших людей світу і регулярно жертвує великі суми на благодійність.

Але що ми знаємо про Гейтса? Біографія бізнесмена частково показана, наприклад, у фільмі «Пірати Силіконової долини». У ньому розповідається про конкуренцію між творцем Microsoft і засновником Apple Стівом Джобсом. Однак картина, звичайно, не до кінця розкриває особисті якості Гейтса.

П'ять історій про Білла Гейтса, які не прийнято розповідати - businessП'ять історій про Білла Гейтса, які не прийнято розповідати - business

Не так давно на Netflix вийшов документальний серіал «Всередині мозку Білла». У ньому вся увага вже зосереджена на біографії та житті Гейтса, проте режисер картини робить більший акцент на принципах підприємця і його ставленні до здорового способу життя.

Однак існує кілька історій про Біла Гейтса, про які зазвичай не розповідають. І справа не в тому, що вони супер-секретні, просто чомусь їх традиційно обходять увагою.  Inc.com  зібрав добірку з п’яти таких історій.

Білл Гейтс намагався спеціально провалити вступний тест в школу

Гейтс категорично не хотів вступати в приватну школу, тому на повному серйозі думав завалити вступний іспит. Однак майбутній геній не міг змусити себе потерпіти публічну невдачу. У підсумку він здав тест і почав вчитися в приватній школі.

Засновник Microsoft бере в подорожі 10-15 книг

Білл Гейтс найняв окремого співробітника, який відповідає за його книги. Він стежить за тим, щоб у підприємця завжди був доступ до нових творів. Від читання засновник Microsoft не відмовляється і під час подорожей: причому він читає не тільки художню, а й професійну літературу, наприклад підручники з квантової механіки і алгоритмів.

Щороку Гейтсу потрібно тиждень роздумів

Кілька років тому Білл Гейтс вигадав для себе новий вид перезавантаження: підприємець щорічно став залишатися наодинці з собою протягом тижня. В цей час бізнесмен думає, як вирішити актуальні проблеми, записує свої думки і читає книги.

Лист бізнесмена проігнорували кращі університети світу

Здається, якщо Білл Гейтс напише кому-небудь лист, то швидко отримає відповідь. Однак, як показав досвід, це не так. Коли бізнесмен написав в кращі університети світу, щоб ті стали партнерами щодо поліпшення санітарної ситуації в бідних регіонах, відповіді він не отримав.

Білл Гейтс пожертвував $400 млн на боротьбу з поліомієлітом

Коли засновник Microsoft дізнався, що для боротьби з поліомієлітом потрібно $200 млн, він пожертвував на цю мету $400 млн. За словами Гейтса, часто дослідники бояться називати реальну суму, необхідну для вирішення проблеми. В результаті проекти залишаються нереалізованими. Після того як Гейтс пожертвував гроші на боротьбу з поліомієлітом, число захворювань в Нігерії скоротилася з 700 до 30 на рік.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu