Гаджети

Що очікувати від PlayStation 5 – the Verge

25 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Журналіст видання The Verge Сем Байфорд зібрав всю актуальну інформацію щодо PlayStation 5, редакція сайту UAspectr, приводить переклад статті.

  • PS5, скоріше за все, вийде протягом найближчих двох років;
  • Ігрова консоль отримає якісне оновлення CPU.
  • Перші достовірні дані про технічні характеристики можуть з’явитися в березні 2019 року.
  • Успіх PS5 частково залежатиме від наявності забезпечення сумісності з PS4.

Останньому поколінню популярної ігрової консолі від Sony – вже 5 років.

Тому прийшов час оновлення! Ваші ігри виглядають все краще, але ви почали помічати заїкання і глюки вже частіше, і вам цікаво, коли консоль, яка знаходиться під вашим телевізором протягом останніх п’яти років, може отримати вигоду від оновлення?

Коли ми побачимо нову Sony PlayStation 5

Загалом плани Sony щодо передбачуваної PlayStation 5 є таємницею, але генеральний директор Кенічіро Йошиди, підтверджує, що попередня консоль потребує оновлення, адже апаратне забезпечення застаріло і не справляється з вимогами нових ігор.

Співробітник порталу Kotaku Джейсон Шрайер повідомив, що Sony прогнозує значне падіння доходів у 2021 році, каталізатором, яких, скоріше за все, будуть виробничі витрати. Інша версія – це термін у 7 років між консолями. Sony PS4 вийшов в кінці 2013 року, через сім років після виходу PS3, отже, PS5 слід очікувати в кінці 2020-го року. Тому святковий сезон наступного року – найбільш ймовірний час виходу PlayStation 5.

Однак існує невелика ймовірність того, що PlayStation 5 може дебютувати й в 2019 році, адже Microsoft планує представити світові нове покоління Xbox вже на Е3 2019.

Зрозуміло, все це чутки. Однак, якщо Microsoft покаже нове покоління своєї консолі в цьому році, у Sony не залишиться нічого, як випустити PlayStation 5.

Яка буде нова Sony PlayStation 5

Якщо враховувати, що розрахунки про вихід PS5 вірні, всі провідні ігрові студії вже отримали інформацію про специфікації і особливості нової приставки. Можливо, перші по-справжньому достовірні дані з’являться в березні, після конференції Game Developers Conference в Сан-Франциско, яка збере разом пресу і представників геймдева.

До тих пір, можна лише пліткувати. Перше припущення Байфорда – Sony зробить великий акцент на CPU. Зараз це найслабша сторона консолі. Процесор PS4 побудований на базі восьми ядер AMD Jaguar. Вони розроблені для недорогих ноутбуків і пропонують низьке енергоспоживання і відповідну продуктивність. Це головна причина, по якій фреймрейт на консолі не піднімається вище 30 кадрів / сек.

Збільшення продуктивності CPU – очевидне поліпшення. Але як далеко зайде Sony, при обмеженні бюджету приблизно в $400, поки невідомо. У 2018 році видання Digital Foundry пророкувало, що Sony і Microsoft придивляються до високопродуктивної мікроархітектурі AMD Zen. Як говорить Байфорд, це підніме планку і в світі PC-гейминга. Раніше можна було використовувати зв’язку зі старого процесора і нової відеокарти завдяки низькій продуктивності консолей. Якщо стандарти поміняються, використовувати Core i5 з 2011 року для сучасних ігор більше не вийде.

Ще один момент, який підкреслює Байфорд – зворотна сумісність. Випустивши Xbox One X, в Microsoft показали, що буває, якщо запускати ігри минулого покоління на консолі нового покоління. Sony постарається повторити цей трюк. Sony знадобиться забезпечити сумісність ігор з PS4 на PS5. Минулого разу, при переході c PS3, компанія не змогла зробити це через складнощі при емуляції старого процесора.

Ще одна очевидна область інвестицій для Sony – хмарний геймінг. Компанія була піонером в області, але PlayStation Now розвивається недостатніми темпами і відстає від можливостей Xbox Game Pass.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu