Бізнес

Work.ua представив річну передплату – економія 20%

25 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо у вас є дві чи більше вакансій щомісяця — «Річна підписка» від Work.ua точно буде вигідною, ефективною та зручною для вас – повідомляється в блозі компанії.

Тепер компанії можуть оформити пакети «Бізнес» і «Преміальні» відразу на рік. Оплату, як і раніше, можна буде проводити раз на місяць, але тепер клієнтам не потрібно буде щомісяця вибирати послуги і погоджувати їх з керівництвом. До того ж, річна підписка передбачає знижку в 20%, а ціни для тих, хто її оформив, не змінюватимуться протягом року.

Work.ua представив річну передплату - економія 20% - businessWork.ua представив річну передплату - економія 20% - business

А ще додатково у вас буде можливість переходити з одного пакета на інший в більшу чи меншу сторону, щоб завжди отримувати необхідну кількість послуг.

Які переваги має «Річна підписка»

  • Ви більше не витрачаєте час на узгодження, підписання, оплату рахунків, активацію послуг тощо кожен місяць.
  • Послуги вам нараховуються автоматично раз на місяць, а оплату можна здійснювати протягом наступних чотирьох тижнів.
  • Ціна на послуги для вас гарантовано не змінюватиметься протягом року, тож ви легко зможете планувати свій річний бюджет на рекрутинг.
  • Ви отримуєте замовлені пакети зі знижкою 20%.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu