Бізнес, Новини, Стартапи, Технології

Топ-100 інноваційних стартапів із Європи

19 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Онлайн-конкурс European Startup Challenge для європейських стартапів організований метчмейкінг-платформою Vestbee. Вона об’єднує стартапи, венчурні фонди, акселератори та корпорації, забезпечуючи початківцям доступ до широкої мережі інвесторів, безкоштовних інструментів для фандрайзингу та безкоштовних кредитів для стартапів. У добірці — деякі європейські стартапи, що увійшли до шорт-листу конкурсу.

Smabbler – переможець першого European Startup Challenge – польська компанія, що розробляє найпередовіший когнітивний двигун для обробки природної мови. Головна мета стартапу – використовувати можливості людської мови, щоб повністю автоматизувати обробку складних текстів та робочий процес.

Топ-100 інноваційних стартапів із Європи - tech, startups, news, businessТоп-100 інноваційних стартапів із Європи - tech, startups, news, business

Cubbit — розташована в Італії краудсорсингова мережа однорангової колективної хмари, яка забезпечує безпечний доступ до даних, що зберігаються.

Tye – німецький стартап, що надає платформу, яка використовує технологію SaaS для очищення всіх даних компаній, щоб запобігти їх дублюванню.

Ligna Energy – шведський стартап, який розробив акумуляторні батареї, повністю виготовлені з матеріалів, що переробляються.

Ango AI – турецький стартап, місія якого полягає в тому, щоб надавати дослідникам ІІ високоякісні дані для навчання. Він пропонує такі рішення, як Ango Hub, що допомагає розмічати дані протягом усього життєвого циклу маркування.

Qoolers – технологічний стартап, розташований у Чехії. Надає рішення керувати температурою батарей в електромобілях. Розробка допомагає збільшити час заряджання акумулятора та розробити більш міцну конструкцію.

eAgronom – естонський стартап, який розробляє комплексне SaaS-рішення для управління сільгоспугіддями. Платформа покликана допомогти фермерам скоротити бюрократичні процедури та зберігати всі дані, пов’язані з урожаєм та посівом, у впорядкованому вигляді.

Nordigen – розташований у Латвії фінтех-стартап, що пропонує відкритий доступ до фінансових даних через банківські API. Він визначає кредитний рейтинг заявників, фактори ризику та інші зобов’язання, які допомагають ухвалити рішення щодо конкретної транзакції.

Postis — румунська компанія, яка спрощує доставку та скорочує вимоги до інфраструктури, щоб забезпечувати ефективність «останньої милі» у ланцюжку постачання.

4Semantics – польська платформа, що спеціалізується на створенні рішень для інтелектуального читання документів із використанням системи когнітивної автоматизації.

Abillio — латвійський інструмент, який бере на себе обробку паперової та податкової документації та допомагає підприємцям простіше виставляти рахунки.

Acorai – шведський стартап, що розробляє пристрій моніторингу серця. Його мета — скоротити кількість повторних госпіталізацій, спричинених серцевою недостатністю, та знизити рівень смертності.

Ajinomatrix – бельгійська платформа, що спеціалізується на наданні рішень, що допомагають інтерпретувати датчики запаху та смаку для ІІ.

Amberlo – стартап з Литви, що надає послуги як окремим юристам, так і юридичним компаніям. Платформа допомагає в організації документів та самої роботи.

Autonomous Knight – головна мета цього бельгійського стартапу – оснастити автомобілі автономним датчиком зору, який може підвищити ситуаційну поінформованість за будь-яких погодних умов.

Bitskout – естонська програмна платформа, яка демократизує доступ до ІІ, усуваючи технічні бар’єри для використання його у повсякденній роботі. Вона працює як плагін до інструментів управління проектами та використовує користувальницький no-code інтерфейс.

UNESCO IRCAI (Міжнародний дослідницький центр штучного інтелекту) включила Biskout до топ-100 проєктів ІІ, які вирішують проблеми, пов’язані з цілями сталого розвитку ООН.

Carbominer – український апаратний стартап, який уловлює CO2 з навколишнього повітря, а потім повторно використовує його для вирощування рослин.

Codavel — португальська платформа, яка вирішує проблему повільного завантаження програм. Стартап пропонує нові рішення для потокової передачі даних та допомагає безперебійно використовувати програми незалежно від умов мережі.

ConstellR – німецька платформа, що пропонує технологічні рішення для збирання точних даних про температуру з усього світу.

CoolBeez – сервісна платформа з Німеччини, яка жертвує гроші благодійним організаціям завдяки системі рекомендацій продуктів, куплених клієнтами.

Cux.io – найбільша польська платформа UX-автоматизації, яка визначає поведінкові моделі користувачів.

Decoditive – хорватська програмна платформа, що надає аналітичні інструменти на основі ІІ, що допомагають компаніям розкрити сенс дій клієнтів і, як наслідок, зрозуміти їхні потреби.

DeltaBlock — французький стартап, який виступає як постачальник ліквідності, який адаптує традиційну систему ліквідності до потреб щодо менш торгованих активів завдяки використанню алгоритмічної торгівлі.

NanoWired – технологічний стартап, розташований у Німеччині. Спеціалізується на технології з’єднання нанопроводів.

Drafter AI — латвійська платформа для засновників стартапів, менеджерів з продуктів чи дослідників, яка дозволяє користувачам об’єднувати та використовувати кілька джерел даних.

Finmap — платформа у Великій Британії, що дозволяє ефективно управляти грошовими потоками для бізнесу.

Finnadvance – фінський стартап, орієнтований на створення платформ культивування клітин для клінічних досліджень у фармацевтичній промисловості.

Frontu (раніше Tasker) – литовське повністю автоматизоване програмне забезпечення для управління польовими службами для бізнесу. Завдання цієї системи — скоротити витрати, звести до мінімуму бюрократію та зробити процедури зрозумілішими як для співробітників, так і для клієнтів.

Goldilock – європейський стартап, який кардинально змінює підхід до кіберзахисту в інтернеті за допомогою запатентованого TruAirgap™. Інструмент розділяє та захищає конфіденційні дані, чисті резервні копії, внутрішні системи та ІТ-інфраструктуру за допомогою віддаленого фізичного відключення від інтернету. При цьому він забезпечує доступ без IP за лічені секунди.

GoodStyle — білоруський стартап, який створив віртуальну примірювальну у форматі програми. Компанія працює над рішеннями в області ІІ, які дозволять зробити онлайн-покупки більш ефективними та менш витратними за часом.

Green City Solutions – виробник першого біотехнологічного фільтра, що базується в Німеччині, для поліпшення якості повітря в містах.

Hinted — інтерактивний посібник російською мовою, який допомагає користувачам освоїти будь-яке ПЗ. Платформа була створена для навчання співробітників та підвищення їх продуктивності.

HiPets — польська платформа, яка дозволяє записуватись на прийом до різних фахівців, таких як ветеринари, перукарі, тренери тощо.

Hiveonline – датська цифрова платформа, створена для того, щоб допомогти фермерам збільшити прибутки. Це дає гарне уявлення про ринки та інвестиції та спрощує управління бухгалтерським обліком.

Hookle – фінська програма для простого та ефективного управління платформами соціальних мереж.

Inlock Kft. – Угорський стартап, який винайшов невидимий велосипедний замок.

InSTREAMLY – варшавська платформа, яка допомагає брендам та стрімерам встановлювати партнерські відносини.

Insurfox GmbH — німецький стартап, що пропонує B2B-страхування у сфері транспорту, логістики та мобільності.

iPaidThat — французька програма, яка спрощує, автоматизує та централізує управління фінансами компаній.

iSpeak App – литовська платформа для навчання англійської мови за допомогою коротких інтерактивних відеороликів від найкращих вчителів з усього світу.

Jenz app – це хорватська внутрішня соціальна мережа, яка працює як живе розсилання новин компанії та мобільна версія інтрамережі.

Kernwerk GmbH — німецька фітнес-програма, яка пропонує своїм користувачам індивідуально підготовлені тренування відповідно до рівня користувача та доступних йому снарядів.

Licenseware — стартап, який спеціалізується на підвищенні ефективності управління активами ПЗ для компаній. Це запобігає випадковому використанню даних та їх розкриттю під час аудиту.

Lingvanex — білоруський технологічний стартап, зосереджений на забезпеченні машинного перекладу з використанням технології нейромереж.

Lintil – ірландський proptech-стартап з віртуальним помічником, який консультує користувачів при покупці житла.

LunchPoint – чеська платформа, створена як для клієнтів (забезпечує швидкий пошук ресторанів та бронювання столів), так і для бізнесу (допомагає ресторанам вимірювати ефективність продажу та маркетингу).

Magnetiq – турецька компанія, яка прагне допомогти підприємцям виводити на ринок нові продукти.

MAGOS — розташований у Греції стартап, який постачає технологічні рукавички для трекінгу рук, за допомогою яких збираються клінічні дані.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu