Бізнес, Спільнота

“Безготівкові чайові” у кафе – Приватбанк запустив нову послугу

28 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Нова технологія “Приватбанку”, яка дозволяє залишати чайові з карти банку в закладах громадського харчування, запущена у всіх ресторанах “Tarantino family”.

Про послугу безготівкових чайових повідомляється в новинах на сайті банку.

"Безготівкові чайові" у кафе - Приватбанк запустив нову послугу - community, business"Безготівкові чайові" у кафе - Приватбанк запустив нову послугу - community, business

Як повідомив керівник напрямку по обслуговуванню торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов, представлена в лютому нова технологія банку «Безготівкова оплата чайових» сьогодні запущена у всіх ресторанах Tarantino family.

Залишити «на чай» з банківської карти дуже просто – офіціант вибирає в POS-терміналі Приватбанку функцію «Оплата з чайовими» і пропонує клієнту один з варіантів: встановити фіксовану винагороду або ввести суму на його розсуд. Відвідувач оплачує чек однієї транзакцією – картою будь-якого банку або смартфоном.

“Наразі кожне третє замовлення у ресторані чи кав’ярні клієнти хочуть оплачувати картами і не носять із собою готівку, щоб подякувати офіціанту за гарне обслуговування та настрій. Діджиталізація чайових у терміналах банку – це універсальне рішення, яке підходить всім підприємствам громадського харчування і дозволяє забезпечити комфортне обслуговування клієнтів”, – сказав Васильцов.

Чайові карткою стануть доступними усюди?

У найближчі два місяці можливість оплати чайових картами буде працювати в більшості популярних українських кафе і ресторанів.

Також Васильцов додав, що протягом 2019 року банк планує запустити оновлений додаток «Приват24». Зазначимо, що оновленим додатком зможуть користуватися клієнти інших банків, зокрема проводити через нього операції з переказу коштів, поповнення мобільного телефону, а також оплату комунальних послуг.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu