Фішки

Як заблокувати номер телефону на iPhone

28 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Згідно з дослідженням, проведеним компанією First Orion з питань безпеки зв’язку , до кінця 2019 року майже 50% всіх викликів стільникових телефонів будуть шахрайством.

Часто, якщо я не знаю номер і не чекаю конкретного дзвінка у визначений час, я ніколи не відповідаю на дзвінок. Та що там, я навіть не опускаю погляд, коли мій телефон починає вібрувати. Чому?

Часто, небажаний виклик, здійснюється людиною, і в найгірших випадках це буде шахрай, який намагається обдурити вас та виманити гроші.

Вихід полягає в тому, що ви можете вжити заходів для зменшення кількості спам-дзвінків, які ви отримуєте, причому ці кроки досить прості, якщо ви використовуєте iPhone: просто заблокуйте кожен номер, який почав вас діставати.

Як заблокувати номер телефону на iPhone

  • На головному екрані торкніться піктограми телефону (зелений квадрат, який майже напевно знаходиться у нижній лівій частині телефону в панелі уподобань).
  • Торкніться піктограми “Недавні”, щоб побачити дзвінки, які ви отримали останніми у хронологічному порядку.
  • Натисніть піктограму “Інформація” (буква “і” в синьому колі) у стовпці праворуч на екрані, що відповідає номеру, який вас турбує.
  • Відкриється меню інформації про дзвінок.
  • Майже напевне, ви не відразу побачите пункт “Блокувати контакт”, тому зробіть скрол екрану трохи вниз, там ви побачите потрібний пункт меню – “Блокувати контакт”.

Якщо ви зробили все правильно, у контакті тепер буде новий пункт “Розблокувати цього абонента”.

Як заблокувати один з контактів у вашому iPhone

Заблокувати контакт, який вже є у вашому iPhone , ще простіше. Якщо ви закінчили розмову з відомим абонентом, і ви з якоїсь причини не хочете продовжувати спілкування, перейдіть до контактів, торкніться імені абоненту та натисніть “Блокувати абонента” внизу сторінки контактів. І все. Абонент заблокований. Розблокування відбувається аналогічним чином.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu