Спільнота

Lite OS – нова операційна система від Microsoft

04 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Якщо вірити джерелу, компанія Microsoft зараз активно працює над новою операційною системою.

На даний момент операційна система відома під ім’ям Lite OS, але в підсумку ім’я може бути й іншим. Вперше офіційно розповісти про розробку Microsoft може вже навесні на конференції Build, наміченої на травень, а влітку має розпочатися масштабне тестування, але поки неясно, чи буде воно включати можливість випробувати ОС для звичайних користувачів.

На зображенні ви можете бачити інтерфейс системи, але це не скріншот, а зображення, створене автором блогу Petri, Brad Sams . Він стверджує, що картинка є точним відображенням актуального дизайну інтерфейсу системи, але до релізу щось може змінитися.

Незважаючи на минулі невдачі з Windows RT і інші малоуспішні спроби модернізувати систему, Microsoft знає, що повинна рухатися в новому напрямку, якщо хоче захопити частку ринку простих користувачів. Windows 10 зараз – це універсальна ОС, але це не те, що потрібно людям для повсякденних завдань.

Brad Sams також повторює те, що говорилося в минулому році: система буде спочатку працювати виключно з додатками PWA і UWP, але в кінцевому підсумку Microsoft хоче додати їй підтримку Win32.

Вперше про цю ОС ми дізналися ще в минулому році , коли йшлося про те, що нова OS не буде просто спрощеною версією Windows 10. В будь-якому випадку будемо чекати на реліз нової системи.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu