Спільнота

Lite OS – нова операційна система від Microsoft

04 Березня, 2019

Якщо вірити джерелу, компанія Microsoft зараз активно працює над новою операційною системою.

На даний момент операційна система відома під ім’ям Lite OS, але в підсумку ім’я може бути й іншим. Вперше офіційно розповісти про розробку Microsoft може вже навесні на конференції Build, наміченої на травень, а влітку має розпочатися масштабне тестування, але поки неясно, чи буде воно включати можливість випробувати ОС для звичайних користувачів.

На зображенні ви можете бачити інтерфейс системи, але це не скріншот, а зображення, створене автором блогу Petri, Brad Sams . Він стверджує, що картинка є точним відображенням актуального дизайну інтерфейсу системи, але до релізу щось може змінитися.

Незважаючи на минулі невдачі з Windows RT і інші малоуспішні спроби модернізувати систему, Microsoft знає, що повинна рухатися в новому напрямку, якщо хоче захопити частку ринку простих користувачів. Windows 10 зараз – це універсальна ОС, але це не те, що потрібно людям для повсякденних завдань.

Brad Sams також повторює те, що говорилося в минулому році: система буде спочатку працювати виключно з додатками PWA і UWP, але в кінцевому підсумку Microsoft хоче додати їй підтримку Win32.

Вперше про цю ОС ми дізналися ще в минулому році , коли йшлося про те, що нова OS не буде просто спрощеною версією Windows 10. В будь-якому випадку будемо чекати на реліз нової системи.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu