Спільнота

Чорний фон з’явився у Facebook Messenger.

04 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Як підключити чорний фон у Facebook Messenger:

  • відправляєш будь-якому контакту Messenger смайл у вигляді місяця, трохи схожого на банан;
  • додаток покаже анімацію з цих смайлів і запропонує спробувати нічний режим у спливаючому вікні;

Facebook працює над темним режимом для Messenger , і це справді чорна тема. Він все ще прихований в налаштуваннях для користувачів, але його можна активувати в будь-який час, використовуючи своєрідний трюк.

Щоб отримати в налаштуваннях програми опцію включення і відключення нічного режиму, потрібно будь-якому контакту в Messenger відправити смайл у вигляді місяця, трохи схожого на банан. Після цього додаток покаже анімацію з цих смайлів і запропонує спробувати нічний режим у спливаючому вікні. Це працює для додатків на iOS та Android, правда, може таке трапитись, що Facebook не ввімкнув цей трюк для вашого для вашого облікового запису.

Чорний фон з'явився у Facebook Messenger. - community

Тепер ви маєте змогу включати нічний режим в чаті і відключати його можна буде у налаштуваннях програми (клікнувши по фотографії користувача).

Це допоможе в разі, якщо у користувача – смартфон з OLED- або AMOLED-дисплеєм (наприклад, iPhone X і XS, XS Max, Samsung Galaxy Note 9, Huawei P20 Pro або подібні). OLED і AMOLED-екрани здатні на передачу майже ідеально чорного кольору. Цей ефект досягається завдяки специфіці OLED-екранів. Пікселям на таких екранах не потрібна підсвітка. Тому такий режим комфортніший для очей і економить заряд батареї.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu