Новини

Як Apple, Facebook і Uber допомагають людям під час пандемії

24 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Коли у світі оголошено пандемію, вже неважливо, чим займається конкретний бізнес – супермаркети, косметика, сервіс зі зберігання речей або найбільша соцмережа. Компанії з різних сегментів намагаються допомогти хворим на коронавірус, лікарям що лікують і тим, хто опинився в ізоляції. Business Insider розповів про 11 кейсів.

Stop & Shop півтори години в день відкриті тільки для літніх і хронічно хворих людей

Мережа супермаркетів Stop & Shop з 6 до 7:30 годин відкрита виключно для тих, хто особливо вразливий під час пандемії коронавірус. Це люди старше 60 років і люди з ослабленою імунною системою. Компанія хоче, щоб вони могли здійснювати покупки в безпеці, не боячись заразитися новим вірусом.

Власник Louis Vuitton буде випускати на своїх парфумерних підприємствах антисептики для лікарень Франції

Французька компанія LVMH займеться масштабним виробництвом антисептичного гелю для лікарень у зв’язку з пандемією. У перший тиждень компанія планує випустити близько 12 тонн антисептика і безкоштовно передати його французьким госпіталям.

L’Oréal теж почне виробляти засоби для дезінфекції для рук

Косметична компанія буде виробляти санітайзери замість кремів, а також пожертвує €1 млн на гігієнічні набори для волонтерів.

Burger King безкоштовно нагодує школярів на карантині

За будь-яке замовлення в додатку Burger King в США покупець отримає  дві дитячі страви безкоштовно. Акція діє на час карантину.

Johnson & Johnson пожертвувала китайським лікарням 1 млн масок і 1,3 тис. пар контактних лінз

А ще електрохірургічний генератор і 48 тис. пляшок ізопропілового спирту, який застосовується в якості дезинфікуючого засобу. Ним обробляють місця ін’єкцій. Вся ця допомога спрямована в найбільш постраждалі райони Китаю. Johnson & Johnson також пожертвувала 1 млн юанів у Фонд китайського Червоного Хреста (CRCF).

MGM Resorts International жертвує їжу благодійним організаціям

Мережа курортів MGM Resorts співпрацює з банками продовольства в 8 штатах США. Так називаються благодійні організації, які займаються збором продуктів від виробників і постачальників, а потім передають їжу нужденним.

U-Haul пропонує безкоштовне зберігання речей для студентів, яких перевели на дистанційне навчання

Американські коледжі перейшли на дистанційне навчання і попросили студентів поїхати додому на цей час. Для тих, у кого немає вдома місця, де можна залишити речі, U-Haul надає 30 днів безкоштовного зберігання. «Це просто жест доброї волі, з огляду на надзвичайні обставини та нашу здатність допомогти», – сказав представник компанії Джефф Локрідж.

Uber Eats жертвує їжу лікарям з лікарень і швидкої допомоги

Сервіс Uber Eats також відмовився від оплати за доставку з більш ніж 100 тис. незалежних ресторанів, щоб спонукати споживачів підтримувати місцевий бізнес.

Apple пожертвує мільйони масок медичним працівникам

Apple «допомагає постачальникам медичних послуг боротися з COVID-19», повідомив глава компанії Тім Кук на своїй сторінці в Twitter. «Ми жертвуємо мільйони масок медичним працівникам в США і Європі. Ми дякуємо кожному герою на передовій ».

Facebook пожертвував лікарням  720 тис. масок 

Facebook пожертвував 720 тис. медичних масок, які раніше компанія закупила на випадок пожеж в Каліфорнії. «Ми також працюємо над тим, щоб зібрати мільйони для пожертвувань. Сподіваюся, ви всі здорові та в безпеці! » – сказав Марк Цукерберг на своїй сторінці в Facebook.

Експрес-тест від Bosch

Новий, повністю автоматизований експрес-тест Bosch на COVID-19 було розроблено всього за шість тижнів. Тест може допомогти медичним закладам у швидкому діагностуванні.

Як Apple, Facebook і Uber допомагають людям під час пандемії - news

Прискорене молекулярно-діагностичне дослідження виконується на приладі для аналізу Vivalytic від Bosch Healthcare Solutions. Під час лабораторних випробувань тест Bosch показав результати з точністю понад 95 відсотків.

Одна з найбільших переваг експрес-тесту є те, що його можна проводити безпосередньо на місці надання медичної допомоги.

Це виключає необхідність транспортування зразків, що забирає цінний час. Також це означає, що пацієнти можуть швидко отримати достовірну інформацію про стан свого здоров’я, а інфіковані особи можуть бути негайно виявлені та ізольовані.

Salesforce пожертвував 9 тис. масок медичному центру Каліфорнійського університету

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб надати додаткові 5 млн масок на цьому тижні, плюс додаткові засоби індивідуального захисту», – заявив генеральний директор Salesforce Марк Беніофф.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu