Спільнота, Стартапи

Сервіс доставки Glovo запустився в Харкові

04 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс кур’єрської доставки Glovo тепер доступний і в Харкові.

Підтвердили цю інформацію і користувачі – сервіс працює. Поки тільки в центральних районах Харкова. Також Харків з’явився в списку міст присутності на офіційному сайті Glovo і на карті покриття.

Міжнародний сервіс швидкої доставки товарів Glovo розширив географію присутності на українському ринку. Сьогодні вранці сервіс запустився в Харкові, повідомляє AIN, посилаючись на одного з кур’єрів Glovo.

Відзначимо, що Харків вже з’явився в списку міст присутності на офіційному сайті Glovo і на карті покриття.Таким чином, Харків став другим містом України після Києва, в якому працює служба.

Сервіс доставки Glovo запустився в Харкові - startups, community

За допомогою Glovo харків’яни можуть замовляти їжу з ресторанів, продукти з прилеглих мережевих супермаркетів, а також замовляти кур’єрську доставку для різних товарів (в рамках дозволеного). Сервіс обіцяє доставляти замовлення менш ніж за годину.

Почавши експансію ринку в Україні з Києва в жовтні минулого року , сервіс Glovo заявляв про плани до кінця цього року охопити всю територію нашої країни. Чи залишаються ці плани в силі і які ще українські міста Glovo збирається нанести на свою карту, поки невідомо.

Нагадаємо, в грудні минулого року до списку партнерів Glovo в Україні приєдналася мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s, запустивши сервіс швидкої доставки їжі додому McDelivery.

Тут також буде доречно згадати про недавній запуск в Києві сервісу доставки їжі Uber Eats, який є прямим конкурентом Glovo.

Завантажити додаток Glovo можна безкоштовно з магазинів Play Store і App Store: версія для iOS , версія для Android ).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu