Спільнота, Технології

Мобільний додаток Excel навчивсь розпізнавати таблиці на фото.

04 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Як розпізнати таблицю на фото використовуючи смартфон на базі Android? Компанія Microsoft підготувала для вас відповідь, додавши в мобільний додаток Microsofrt 365 можливість імпортувати надруковану таблицю, сфотографувавши її. Про це повідомляється в блозі компанії.

Microsoft використовує штучний інтелект для реалізації цієї функції.

Microsoft придумала нову цікаву фічу для своєї програми на Android. Вона дозволяє користувачам Excel перетворювати дані на друкованому аркуші в редаговану таблицю в додатку.

Функція доступна в новій версії Android-додатку, на iOS вона з’явиться незабаром. Ця можливість заощадить час на введення інформації з надрукованих документів в програму.

Мобільний додаток Excel навчивсь розпізнавати таблиці на фото. - tech, community

Як скористатися функцією розпізнавання таблиць по фото:
Завантажте свіжу версію Android-додатку Excel.
Створіть нову таблицю або відкрийте готову.
Виділіть її та натисніть на іконку з фотографією.
Дозвольте Microsoft використовувати хмарний сервіс.
Зробіть фото або завантажте готове.
Виділіть область з таблицею.
Порівняйте введені дані з фотографією.

CNBC відзначає, що в імпортованої таблиці Excel може виділяти деякі дані червоним. Це означає, що програма вважає, що розпізнала їх некоректно. «І хоча функція неідеальна, це все одно заощадить вам купу часу, якщо порівнювати з введенням даних вручну», – коментує CNBC.

Крім цієї цікавої особливості, компанія також представила попередження безпеки Microsoft Account до програми Authenticator. Система сповіщає користувачів Outlook.com про зміну пароля облікового запису або про будь-яку діяльність, пов’язану з безпекою. Microsoft Authenticator доступний відразу для iOS і Android.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu