Спільнота

Apple буде ремонтувати iPhone, навіть якщо власник сам міняв батарею

06 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Політика відновлення Apple змінюється. Раніше компанія Apple обмежувала користувачів в можливості самостійно лагодити iPhone або звертатися в неавторизовані сервіси.

Тепер, Apple, оновлює свою політику для того, щоб Iphone з акумуляторами сторонніх виробників мали право на ремонт.

Оновлена ​​політика ремонту

MacRumors, зазначає , що авторизовані постачальники послуг Apple (AASP) тепер приймають пристрої iPhone з батареями від несертифікованих сервісних центрів.

Раніше, наприклад, якщо мікрофон iPhone потребував ремонту, але техніки авторизованого сервісного центру помітили, що у вашому телефоні стоїть будь-яка стороння деталь чи компонент – такий смартфон не підлягав ремонту.

Згідно з новою політикою техніки Apple можуть ремонтувати iPhone, навіть якщо встановлений акумулятор стороннього виробника. Що стосується проблем, пов’язаних з акумулятором(якщо він сторонній), техніки зможуть замінити його офіційним акумулятором Apple за стандартну плату.

У 2017 році Apple вже вносила зміни у свою сувору політику гарантійного ремонту. Тоді компанія дозволила приймати на ремонт смартфони, в яких екрани були замінені на неоригінальні.

Багато розмов про акумулятори та Apple

Наприкінці 2017 року з’явилися новина, що Apple свідомо уповільнює Iphone. Компанія з Купертіно підтвердила цю новину через деякий час, заявивши, що вона робить це, для уникнення випадкових вимкнень у старих пристроях.

У той час багато хто спекулює, що Apple навмисно знижує продуктивність iPhone, щоб змусити користувачів перейти на нові пристрої. В захист в Apple, заперечили навмисний фактор.

“Наша мета полягає в тому, щоб надати клієнтам найкращий досвід роботи з телефоном, який включає в себе найвищу продуктивність і продовжує термін служби пристроїв. Літій-іонні батареї, з часом, стають менш здатними забезпечувати пікові потреби в енергії. Зношена батарея, холодні умови, низький заряд, – ці фактори можуть призвести до несподіваного вимикання пристрою, для того, щоб компоненти та деталі не зношувались, ” сказав Apple (через TechCrunch).

Що ж, компанія Apple досить сувора з власниками пристроїв під власним брендом, тому ми радимо звертатись лише до сертифікованих авторизованих сервісних центрів в Україні чи закордоном, які використовують лише сертифіковані деталі та компоненти.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu