Новини, Технології

Apple може запустити гарнітуру з доповненою реальністю в 2020 році

09 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Згідно з доповіддю Ming-Chi Kuo (на сайті 9to5mac ), надійного аналітика та спеціаліста по Apple, компанія працює над гарнітурою з доповненою реальності і збирається запустити пристрій. Ця пара окулярів може піти в серійне виробництво вже в 4 кварталі 2019 року і повинна бути доступна з першої половини 2020 року.

Але досі не зрозуміло як користувачі з можуть використовувати анонсовану гарнітуру, але зазначається, вона буде сумісна лише з пристроями Apple.

Ніхто не здивується, якщо гарнітура AR буде з’єднуватись по Bluetooth, а також використовувати місцеположення, інтернет та процесорну потужність від вашого Iphone.

Компанія Apple вже експериментувала з розширеною реальністю за допомогою ARKit на iOS. Розробникам вдалося створити програми, які інтегрують цифрові елементи в реальний світ, які можна побачити через камери телефону.

Одним з цікавих випадків використання розширеної реальності є доповнення зображень, які ви бачите через камеру телефону. Нещодавно компанія Google оприлюднила режим доповненої реальності для Карт Google . Ви можете тримати свій телефон перед обличчям, щоб побачити стрілки, які вказують, куди потрібно йти.

Apple також працює над доповненням даними карт Apple Maps за допомогою автомобілів, як це робить Google. Компанія не тільки малює карти, а також збирає тонну реальних даних за допомогою датчиків LiDAR і восьми камер, прикріплених до даху авто. Тому варто почекати, чи буде Apple Maps відігравати важливу роль у використанні нових гарнітур від Apple.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu