#ТиТворецьІсторії, Жінки

Чому сини ділових жінок в майбутньому стають кращими співробітниками

09 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Виконавчий віце-президент компанії Loacker Кристал Блек Девіс поділилася з виданням Fast Company своїми роздумами з приводу того, що дорослі сини ділових жінок найчастіше є більш тактовними співрозмовниками і з повагою ставляться до працюючих матерів.

Моя історія

Зовсім недавно мій знайомий, якого я дуже поважала, сказав, що жінка не може одночасно працювати і бути матір’ю. Якась область її життя буде страждати. Проблема полягала в тому, що це говорила людина, чия дружина якраз-таки поєднувала кар’єру і сімейне життя.

Згідно даних Міністерства праці США, близько 70% жінок працюють і виховують дітей одночасно, 75% з них працюють повний робочий день. Незважаючи на ці цифри, багато хто все ще вважають робочих матерів аномалією або, ще гірше, проблемою. У сьогоднішній економіці, де в сім’ях часто змушені працювати обидві людини, такий образ мислення викликає подив.

Чим вище я просувалася по кар’єрних сходах, тим частіше мені задавали питання, чи можуть жінки бути успішними в кар’єрі і материнство. Просто поєднувати робоче і сімейне життя? Ні, проте це можливо.

Чому сини ділових жінок в майбутньому стають кращими співробітниками - zhinky, create-our-history

Просто поєднувати робоче і сімейне життя? Ні, проте це можливо.

Звичайно, бувають моменти, коли все йде не так. Наприклад, в минулому липні мій син вирушив у літній табір. Так вийшло, що цей час збігся з моїм дуже складним тижнем на роботі, коли з Італії прилітав наш голова ради директорів і я відповідала за презентацію.

Мій чоловік тоді був у відрядженні. Тому ми найняли няню, яка повинна була забрати нашого сина з літнього табору. За законом підлості все пішло не так, як планувалося. Няня не змогла приїхати. Я пам’ятаю неприємне почуття, коли читала її повідомлення по дорозі на роботу. Виходить, єдиною людиною, хто міг забрати мою дитину з табору, була я. Я негайно склала план дій: внести деякі зміни до порядку денного, пропустити обід з колегами, щоб забрати сина, привести його на роботу, посадити в кабінеті з їжею та іншими предметами, які займуть його на чотири години, і повернутися на нараду.

Коли я зустріла курівника вранці, я коротко пояснила йому ситуацію. Посміхнувшись, він сказав, що все розуміє. Незважаючи на його нормальну реакцію, я відчувала себе жахливо і непрофесійно.

У той день було дуже жарко. За рекордні 45 хвилин я встигла застрибнути на паром в Джерсі-Сіті, вирушила в табір, взяла з собою обід в магазині, сіла на паром назад на Манхеттен і прибігла в офіс з дитиною. Весь цей час я уважно слухала його скарги з приводу складного ранку.

Коли я намагалася розважити п’ятирічну дитини в своєму кабінеті, я чула, як мої колеги поверталися з обіду. Намагаючись впоратися почуттям сорому і провини, які мене переповнювали, я пішла в туалет, щоб умитися і зібратися.

Перш ніж повернутися в зал засідань, я ще раз заглянула в кабінет, щоб переконатися, що моя дитина в порядку. Коли я туди зайшла, я побачила, як мій керівник Ульріх Цуенеллі, голова ради директорів Loacker, сміялися з моїм сином, поїдаючи печиво і шоколад.

Він був не проти того, що дитина посидить якийсь час в офісі в той день. Його мама, Христина Лоакер Цуенеллі, зіграла важливу роль у становленні цієї компанії. Будучи дитиною Ульріх часто бачив, як вона проводила наради, приймала рішення і керувала командою. Я практично не сумніваюся в тому, що вплив, який вона на нього справила в дитинстві, відбивається на його баченні мене як матері, і саме тому він підтримує ініціативу нашої компанії PowerMom. Ульріх також швидко знайшов спільну мову з Елайджей, і це напевно пов’язано з тим, що він сам колись грав в кабінеті своєї мами, поки та працювала.

Діти матерів, які працюють

Згідно багатьом дослідженням, дочки працюючих жінок частіше займають управлінські посади і заробляють більше. Однак і у синів є переваги. Я вважаю, що сини бізнес-леді переймають якості, які обов’язково сформулюють їх майбутню взаємодію з жінками на робочому місці, особливо з працюючими матерями. З мого досвіду, дорослі сини ділових жінок найчастіше є тактовними співрозмовниками, дотримуються більш прийнятного погляду на гендерну рівність і глибоко поважають працюючих жінок-матерів. Це видно по моєму чоловікові, також вихованому бізнес-мамою. Він з великою повагою ставиться до мене.

Чому сини ділових жінок в майбутньому стають кращими співробітниками - zhinky, create-our-history

Мій син знає, що і мама, і тато старанно працюють, і бачить, як мій чоловік допомагає мені по домашньому господарству. Ми ділимо домашні обов’язки, і мій син росте в середовищі гендерної рівності. Це стане в нагоді йому в майбутньому – в сімейному житті і кар’єрі. Він зможе без проблем наймати і підвищувати на посаді жінок. Він буде неупередженим, справедливим і з повагою ставитися до протилежної статі.

Я впевнена в тому, що мій син поступово набирається розуміння і поваги до працюючих матерів, оскільки бачить, як складно зараз мені поєднувати робоче і сімейне життя. Він лише один з багатьох, хто зможе зруйнувати застарілі поняття та допомагатиме наступному поколінню мам, які представляють жінок, які виховували, забезпечували, навчали і, найголовніше, любили їх.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu