Новини, Партнерська новина, Поради, Технології

10 факторів, які слід враховувати при виборі кращого вебхостингу

07 Вересня, 2020

Всім відомо, що не може бути успішного бізнесу без вебсайту. Це найефективніший спосіб бути почутим, коли справа доходить до продажу або розповсюдження ідей.

Увага! Промокод на знижку при купівлі хостингу від нашого партнера HOSTPRO.UA: UASPECTR-10 .

Якщо вам потрібно створити інтернет-магазин, або просто втілити в життя свій блог-проєкт, ви вже зіткнулися з наступним питанням – як вибрати кращий хостинг?

10 факторів, які слід враховувати при виборі кращого вебхостингу - tech, porady, partners, news10 факторів, які слід враховувати при виборі кращого вебхостингу - tech, porady, partners, news

При такій великій кількості варіантів в Інтернеті вибрати дійсно складно. З урахуванням вашої мети необхідно оцінити різницю між кількома хостинг-провайдерами. Розповідаємо про 10 факторів, які потрібно враховувати при виборі вебхостингу для вашого бізнесу.

Як вибрати вебхостинг для вашого бізнесу?

1. Час роботи

Що може бути дратівливішим, ніж ситуація, коли ти натискаєш посилання, а сайт не відкривається?

Ця проблема не тільки дратує користувача, але і не подобається Google. Переконайтеся, що служба хостингу вебсайтів, яку ви наймаєте, пропонує кращу якість доступності.

Цей фактор, що також називають часом безвідмовної роботи, можна виміряти. Чим ближче до 100%, тим краще. При виборі провайдера хостингу вебсайтів стежте за цим і віддавайте перевагу варіантам, які пропонують час безвідмовної роботи вище 99%.

2. Доступне сховище

Залежно від мети вашого вебсайту вам знадобиться певна кількість місця для зберігання файлів, які ви на нього додаєте.

Якщо вам потрібно багато місця, переконайтеся, що компанія, що надає послуги хостингу вебсайтів, пропонує ту кількість, яка вам потрібна, щоб не було нестачі пам’яті. Або, якщо вам потрібно небагато, виберіть дешевші плани та заощаджуйте гроші: навіщо платити за непотрібний простір?

Але якщо у вашого сервісу необмежений дисковий простір, ви можете розслабитися з цього приводу і перейти до наступної поради!

3. Щомісячний трафік

Можливо, ви цього не знаєте, але деякі служби хостингу вебсайтів мають щомісячний ліміт трафіку. На практиці це означає, що після певного обсягу доступу сервер буде стягувати додаткову плату за «додаткових відвідувачів» або перестане показувати ваш вебсайт.

Тому завжди звертайте увагу на інформацію, надану компаніями, і переконайтеся, що використовуєте ті, які мають необмежений трафік даних, щоб не наражатися на ризик зупинки вашого вебсайту.

4. Швидкість завантаження

Якщо ви вже трохи розбираєтеся в SEO, ви знаєте, що Google завжди буде віддавати пріоритет сторінкам, які завантажуються швидше, завжди прагнучи запропонувати своїм користувачам кращий досвід.

Отже, перевірте, чи пропонує обраний хостинг хорошу швидкість завантаження. Варто пам’ятати, що це може здатися незначною різницею в теорії, але на практиці це різниця між користувачем, який продовжує активно споживати ваш контент, або тим, що роздратований затримкою, пішов з вашої сторінки.

10 факторів, які слід враховувати при виборі кращого вебхостингу - tech, porady, partners, news

5. Безпека даних

Довірити комусь розміщення вашого сайту і контенту – непросте завдання. Переконайтеся, що обраний провайдер може повністю захистити своїх клієнтів, пропонуючи систему резервування інформації та постійне резервне копіювання.

Таким чином, навіть при будь-яких природних або непередбачених проблемах ваш сайт завжди буде в мережі та повністю справний.

6. Підтримка клієнтів

Служба хостингу не тільки пропонує всі умови для успіху вашої сторінки, а й повинна ефективно вам допомагати. Підтримка клієнтів є ключовим фактором для багатьох користувачів, і готовність постачальника допомогти може стати вирішальним фактором між швидким розв’язанням проблеми або відключенням вебсайту на кілька годин.

Подивіться, як працює підтримка служби, яку ви збираєтеся найняти, і подивіться, якими каналами компанія пропонує вам зв’язатися і попросити про допомогу.

10 факторів, які слід враховувати при виборі кращого вебхостингу - tech, porady, partners, news10 факторів, які слід враховувати при виборі кращого вебхостингу - tech, porady, partners, news

7. Способи оплати

Ціна не повинна визначати ваш вибір при пошуку ідеального варіанту, але вона може полегшити прийняття рішення. Дешевша послуга не гарантує її поганої якості, так само як дорожча послуга не гарантує якісного постачальника. З’ясуйте, які саме потреби у вас є, і пошукайте план, який дозволить не переплачувати за них.

Пам’ятайте, що багато послуг хостингу вебсайтів також пропонують знижки. Як правило, чим довший час використання, тим нижча кінцева ціна, яку ви заплатите.

8. Система управління контентом

Шукайте сервіс, який пропонує власну інтуїтивно зрозумілу систему управління контентом або просту установку системи з відкритим вихідним кодом, такий як WordPress. Ці платформи будуть частиною вашого повсякденного життя при взаємодії з вашим вебсайтом, тому враховуйте це, особливо якщо ви збираєтеся часто публікувати контент.

9. Зробіть безкоштовну пробну версію

Багато служб хостингу вебсайтів пропонують користувачам безкоштовні тестові періоди використання. Цей період важливий для вас, щоб зрозуміти, чи варто розміщувати сайт тут, а також виявити можливі перешкоди, про які ви не замислювалися, перш ніж втілити свою ідею в життя.

Після цього, якщо постачальник не виправдає ваших очікувань, ви можете піти безкоштовно. Якщо все добре, відмінно! Ви знайшли ідеальний хостинг.

10. Відкрийте для себе додаткові переваги

Оскільки це надзвичайно конкурентний ринок, варто пам’ятати, що багато компаній надають послуги хостингу вебсайтів. Щоб виділитися, вони зазвичай пропонують деякі додаткові переваги, що дозволяють випередити конкурентів.

Тому будьте напоготові! Прочитайте про все, на що ви маєте право в кожному плані, і визначте унікальні переваги, які можуть в кінцевому підсумку повністю відповідати вашим потребам.

Якщо ви звернете увагу на ці 10 порад, у вас, безумовно, буде набагато більше впевненості при виборі кращого вебхостингу.

Проте, завжди варто пам’ятати найважливішу інформацію: існує кілька різних послуг хостингу вебсайтів, і ви повинні глибоко розуміти свої потреби, щоб вибрати тип плану, який найкраще відповідає вашому профілю.

Добре, що самі провайдери все більше усвідомлюють це, тому вони вже пропонують пакети, орієнтовані на різні сегменти. Проте, проведіть гарне дослідження, запам’ятайте всі фактори, і вибирайте з розумом.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu