Новини

Tesla підніме ціни на автомобілі Model S і X

12 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Tesla підвищить ціни на автомобілі Model S і Model X на 3% по всьому світу і закриє значно менше роздрібних магазинів, ніж планувалося. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія вже встигла закрити 10% роздрібних магазинів і запевняє, що через низьку відвідуваність вони рано чи пізно все одно були б закриті. Проте вона має намір відновити роботу деяких з них, але з меншою кількістю співробітників. У найближчі кілька місяців керівництво оцінить ефективність ще 20% торгових точок і прийме рішення, залишати їх відкритими або все ж закрити.

«Протягом останніх двох тижнів ми ретельно оцінювали кожну торгову точку Tesla і вирішили зберегти значно більше магазинів, ніж було оголошено раніше

В результаті Tesla буде необхідно підняти ціни на автомобілі в середньому приблизно на 3% по всьому світу. Іншими словами, ми закриємо тільки половину магазинів, в зв’язку з чим і заощадити вдасться лише наполовину », – йдеться в повідомленні.

У покупців ще є час купити автомобілі за зниженою ціною до 18 березня. Примітно, що оформляти замовлення в будь-якому випадку доведеться через інтернет, навіть в магазині. В обов’язки консультантів входить допомога клієнтам в оформленні покупки. Якщо ж хтось захоче купити електрокар негайно, магазини зможуть надати йому наявну в гаражі модель. Всі покупці мають право повернути автомобіль протягом 7 днів за умови, не проъхавши на ньому більше 1600 кілометрів.

Tesla завершила 2018 рік зі збитком в $ 976 млн після $ 1,9 млрд збитків в 2017 році.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu