Новини

Google створив додаток для людей з вадами зору

13 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google запустив новий додаток Lookout для людей з вадами зору. За допомогою штучного інтелекту воно пояснює людині, що відбувається навколо нього

Додаток працює з пристроїв Pixel виробництва компанії Google. Поки що додаток можуть використовувати тільки жителі США, але менеджер по продукту Accessibility Engineering Патрік Клері заявив в своєму блозі, що Google хоче зробити його доступним і в інших країнах.

Додаток працює за аналогією з Google Lens: смартфон потрібно навести на об’єкт, після чого камера його зафіксує і розповість про нього користувачеві. Lookout в першу чергу призначений для роботи в «ситуаціях, коли людям доводиться просити допомогу», наприклад, для читання тексту або документів і виконання побутових завдань, таких як готування, прибирання, похід в магазин.

У лютому Google випустив два нових додатки для людей з вадами слуху і глухих: підсилювач навколишніх звуків Sound Amplifier і Live Transcribe, який в реальному часі записує розмову і відображає його на екрані у вигляді тексту. Обидві програми доступні на Android.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu