Новини, Соціальні медіа, Технології

Google Play Music закривають. Як перенести музику в YouTube Music – інструкція

14 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

До кінця року музичний потоковий сервіс Google Play Music перестане працювати. Його замінить YouTube Music. Про це повідомили представники компанії Google в Україні.

Від сьогодні компанія почала офіційно запрошувати користувачів здійснити перехід на основний музичний сервіс, щоб надалі вони могли перенести в YouTube Music всі свої плейлисти та бібліотеки з Google Play Music, поки він не закрився остаточно.

«Поки користувачі матимуть доступ до обох сервісів. Ми хочемо переконатися, що у кожного буде час перенести свій музичний контент і звикнути до YouTube Music, тому будемо надсилати багато повідомлень протягом цього року до тих пір, поки користувачі більше не зможуть мати доступ до Google Play Music », – повідомляють в компанії.

Що таке YouTube Music

YouTube Music – це стрімінговий сервіс, доступний в додатку і веб плеєрі. Каталог YouTube Music налічує понад 50 млн офіційних треків, альбомів та високоякісного аудіо, а також рідкісні пісні, не включені в альбоми, виступи наживо і ремікси, які недоступні в Google Play Music та в жодному іншому сервісі.

YouTube Music дозволяє користувачеві додати у свою бібліотеку до 100 000 треків – на 50 000 більше, ніж в Google Play Music.

Сервіс доступний безкоштовно з підтримкою реклами або по платній підписці, яка надає слухачам можливість без реклами слухати музику у фоновому режимі та завантажувати контент. Вартість передплати стартує від 79 грн/міс.

Як перенести свою музику з Google Play Music в YouTube Music

Всі користувачі Google Play Music незабаром отримають лист на e-mail, під яким вони зареєстровані в сервісі. У листі міститимуться докладні інструкції про те, як почати перенесення всієї історії й контенту, а також подкастів в новий сервіс.

Для перенесення потрібно:

  • Завантажити додаток YouTube Music (iOS / Android).
  • Натиснути кнопку перенесення в YouTube Music, після чого ваші завантаження, покупки, додані пісні та альбоми, особисті плейлисти, лайки та дізлайки, радіостанції та особисті настройки будуть перенесені.
  • Про те, що перенесення завершено, вам повідомлять електронною поштою.
  • Оновлені рекомендації з’являться на сторінці YouTube Music. Вся ваша музика з’явиться у вкладці «Бібліотека».

Google Play Music закривають. Як перенести музику в YouTube Music - інструкція - tech, social-media, news

Поки функція перенесення недоступна в додатку.

Для слухачів подкастів компанія розробила спеціальний сервіс – «Google Подкасти». Перенести в нього свої подкасти зі збереженням ходу прослуховування можна в один клік на цій сторінці. «Google Подкасти» доступні для безкоштовного звантаження Android та iOS, а також з Асистента Google, Пошуку Google, Google Home інших сервісів.

Чи зміниться ціна

Ні. Після переходу на YouTube Music користувачі продовжать платити за сервіс за тим самим тарифом, на який вони були підписані в Google Play Music.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu